Bře 242012
 

Pěkná kuchyň je ve vztahu k ostatním místnostem domu většinou nevelká, navzdory tomu, že se v ní odehrávají nejčetnější i nejdůležitější události našich domácnosti. Nová kuchyně, by měla zjednodušit práci při vaření a pečení. Do kuchyně Oresi se hodí k vaření nové titanové nádobí, které nesmí chybět žádné kuchařce. Existují dva způsoby řešení kuchyně. Jedním ze způsobů je kuchyně na míru propojená s obytným prostorem a další způsob je kuchyně jako samostatná místnost. Výběr kuchyně i kuchyňské linky, záleží na dispozicích vašeho bytu, umístění nenosných zděných či panelových příček nebo vody. Nevíte si rady, zavolejte profesionály. Na moderní kuchyňské vybavení a kuchyňské linky, jsou kladeny stále vyšší nároky.

Uložení titanových pánví do kuchyňské linky

Skříně a její dvířka, ve spodní části kuchyně na míru slouží jako úložný prostor pro titanová pánev a další předměty, pokud nejsou průhledné, nebo nevhodné a musíte se k nim moc ohýbat. Pracovní oblast kuchyně na míru by měla spíše snižovat tělesnou zátěž a usnadňovat nám práci. Často používané titanové nádobí a jejich umístění v kuchyni, ve snadno a rychle dostupných vísuvech, přímo pod pracovní deskou, a také v první úrovni oblasti vrchních dvířek. Ne tak často používané titanové nádobí, se ukládají klidně i dolů do skříněk, kdy jednou za čas se k nim můžeme ohnout. Pokud máte vaše titanové nádobí rozmístěno ve vaší kuchyni, tak, že nemusíte se ohýbat, nebo pracně hledat, tak při každodenní práci v kuchyni, máte ušetřen čas a větší námahu.

V případě máte titanové hrnce, tak práce v kuchyni je radostí

Titanove hrnce, vaření s nimi je jednak zdravější, při použití menšího množství oleje. Vnitřní povrch má nalisovanou titanovou vrstvu, při manipulaci s pokrmem je možné použít kovové náčiní bez ostrých hran. Kvalitní titanové hrnce je odléváno z hliníkové slitiny, kdy na jejich povrchu je nastřelená titanová vrstva tvrzená keramikou, odolná proti poškrábání. Toto titanové nádobí lze použít na všech druzích ohřevů a je odolné vůči zátěžovému používání. Titanové pánve mají nepřilnavý keramický povrch, tím umožňuje přípravu všech pokrmů, které by se na běžném nádobí mohly lepit.

Sorry, the comment form is closed at this time.