Kvě 062012
 

Přemýšlíte nad tím, že byste si zřídili úvěr? Pak jistě vybíráte kvalitní banku, u které byste si mohli úvěr zřídit. Víte však, že v současné době je na trhu celá řada nebankovních společností, které nabízí vysoce kvalitní a oblíbené produkty, které nejsou o nic horší než produkty nabízené bankami? Typickým příkladem jsou např. půjčky bez potvrzení o přijmu. Staly se naprostým fenoménem. Jak je známo, žádná banka nezřídí úvěr nikomu s podprůměrným či nulovým příjmem. U uvedeného produktu však výše příjmu nehraje žádnou roli! Těch, kteří mají problémy s příjmem je skutečně mnoho. Proto je právě nejčastějším důvodem zamítnutí bankovního úvěru nízký příjem. Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou vhodné pro všechny, není zde nahlíženo do dokladu o výši příjmů, na tom, kolik vyděláváte, tak vůbec nezáleží.

Produkt se stal velmi oblíbeným u nezaměstnaných, důchodců či žen na mateřské dovolené. Zájem o tento produkt je skutečně obrovský, nemusíte však mít žádný strach ze zneužití. Nebankovní společnosti jsi v dnešní době na velmi vysoké úrovni a jsou renomované.

Dalším nejčastějším důvodem zamítnutí půjčky jsou dluhy. Máte-li dluhy nebo jste je měli v minulosti, úvěr v bance vám bude jednoznačně zamítnutý. Nebankovní společnosti nabízí nebankovní půjčky bez registru a zástavy, vhodné právě pro ty, kteří měli v minulosti problémy se splácením. U tohoto produktu není nahlíženo do registru dlužníků, nezáleží tak na tom, máte-li nějaké dluhy a jak jsou vysoké. Nebankovní půjčky bez registru a zástavy jsou ideálním řešením pro ty, kteří chtějí možnost druhé šance.

A na závěr si představíme půjčky od soukromých osob. O co se jedná? Jsou to takové půjčky, které zřizují konkrétní soukromí investoři. Jsou velice oblíbené, jelikož je komunikace s nimi snadná a přístupná. U půjčky od soukromých osob se tak můžete snadno domluvit na ideálním splátkovém programu.

Sorry, the comment form is closed at this time.