Kvě 092012
 

Revoluční angličtina online, která se Vám přizpůsobí!

Evropské vzdělávací centrum, s.r.o. představuje revoluci ve výuce cizích jazyků – interaktivní angličtina online. Jediný výukový systém v ČR certifikovaný ISO 9001, 14001, 27001. Unikátní výukový systém pro samostudium angličtiny, optimalizovaný pro potřeby běžných českých lidí i profesionálů.

Výukový systém vede nejen k získání mezinárodní jazykové kvalifikace Cambridge ESOL, ale i ke schopnosti přirozeně psát, rozumět a komunikovat v cizím jazyce! Unikátnost výukového systému angličtina online spočívá v možnosti výběru z 10 hlasů rodilých mluvčích, okamžitého překladu vámi označeného textu, video výkladech gramatiky, interaktivního budování slovní zásoby s garancí pokroku, mezinárodní zkoušky na nečisto a mnohé další.

Tým mezinárodně kvalifikovaných lektorů a rodilých mluvčích vyvíjí tento unikátní systém pro Vás. Jeho reálná účinnost je ověřována na skupině 1000 českých studentů a studentek. Na našich stránkách www.onlinejazyky.cz naleznete 40 modulů pro manažery, farmaceuty, právníky, lektory a další odborníky. Zajímavé balíčky pro firmy s možností efektivně řídit vzdělávání vašich zaměstnanců. Přehledné grafy, výkazy, kontrolní a komunikační systém je samozřejmostí. Efektivní angličtina to je angličtina ONLINE!

Sorry, the comment form is closed at this time.