Kvě 122012
 

Vaše lékárna na internetu

Jestliže chcete ušetřit čas a hledáte spolehlivou lékárnu na internetu, e-shop vám nabízí své služby. V rámci svého internetového prodeje vám poskytuje stálou nabídku produktů pro vaše zdraví. Zboží, zakoupené v tomto e-shopu vám bude zasláno kamkoliv si budete přát, nebo si jej můžete zdarma vyzvednout přímo v lékárně Salus.

Chcete-li se dozvědět o určitém produktu více informací, naleznete u něj příbalový leták, který si můžete pročíst ještě před zakoupením výrobku.

Lékárna Salus vám nabízí široký sortiment výrobků jak pro ty nejmenší, tak i pro starší. Pro děti naleznete na tomto e-shopu bohatou nabídku pomůcek a prostředků pro jejich výživu stejně tak jako nabídku výživy.

V nabídce doplňků výživy si můžete vybrat ze škály bezlepkových potravin, dietetik a potravin pro sportovce. Dále pak i bohatou nabídku vitamínů a minerálů.

Široká je také nabídka kosmetiky, a to jak dekorativní, tak léčebné kosmetiky, hygienických prostředků, přípravků do koupele, tělové kosmetiky a dalších. Zakoupit zde můžete také výrobky pro péči o dutinu ústní, nohy a pleť.

Chystáte-li se na sluníčko a hledáte kosmetiku pro správnou ochranu vaší pleti. Sortiment opalovacích prostředků lékárny Salus určitě uspokojí všechny vaše potřeby a přání.

Pokud hledáte sportovní výživu, v e-shopu naleznete širokou nabídku, ze které si jistě vyberete to pravé.

Sorry, the comment form is closed at this time.