Kvě 112012
 

Zdokonalujte vaši osobnost

Každý z nás má vlastní sny, cíle a přání. Cílem asi každého z nás je úspěch nejen v profesní oblasti, ale především v životě osobním. Každý člověk touží po harmonii. Proto vzniklo nakladatelství a vydavatelství Karavana úspěchů, které si klade za cíl ukázat lidem cestu k lepšímu životu využitím inspirace a motivace. Prostředkem jsou především audioknihy od mezinárodně uznávaných odborníků a obchodníků, kteří se zájemce snaží jako učitelé a osobní trenéři nadchnout, motivovat a inspirovat k pozitivním změnám v jejich životě.

Osobní rozvoj je velmi důležitý, proto vznikl internetový obchod Karavana-uspechu.eu, který nabízí nejrůznější vzdělávací programy na audiokazetách ve formě audioknih. Audioknihy jsou velmi oblíbené, protože představují velmi efektivní způsob vzdělávaní. Karavana-uspechu.eu se touto formou snaží podpořit celoživotní vzdělávání, motivovat a inspirovat k osobnímu rozvoji.

Mnoho lidí má dnes problém s efektivním rozvržením času a snadno se stává, že se na vás nahrne spousta práce najednou a vy přestanete stíhat. Jak se zbavit nestíhání? Potřebujete poradit, jak si zorganizovat práci, abyste stihli to, co je nejdůležitější, a postupně se dopracovali k tomu, že vám nějaký čas dokonce zbyde? Vyzkoušejte titul Od nestíhání ke stíhání od Martina Hájka. Tato audiokniha vám poskytne užitečné rady a tipy, jak zvládnout stres, jak si rozvrhnout práci, zkrátka co, kdy a proč byste měli dělat.

Audiokniha Od nestíhání ke stíhání vás provede sérií praktických cvičení pro praktické využití předchozích doporučení. Naučíte se tak, jak jednotlivé rady efektivně začlenit do života a jaký užitek se dostaví. Postupně se naučíte stíhat všechny povinnosti. Nedělejte si iluze, nebude to bez problémů, naučíte se však překážky překonávat.

Sorry, the comment form is closed at this time.