Čvn 192012
 

Jak si užít nákupní centrum bez následků

Nákupní centrum někdy chce být místem, na kterém se uvidíte se spoustou, s několika shopů a proto se vám určitě mohla by se hodit jedna malá lekce, abyste se v nákupním centru orientovali a nemuseli bloudit jako nomádi pouští. Jakmile se do nákupního centra vydáte třeba na víkend nebo na večer, budete jistě chtít začít v zápětí shoppovat.

Slevy jako má toto nákupní centrum jinde nenajdete

Není to ale tak jednoduché, jak byste si mohli myslet. V nákupním centru totiž zabloudí nejen malé dítě, ale i dospělý a klidně v páru. Jistě se teď smějete, že se autor snaží někomu namluvit, že Nákupní centrum není možné projít bez ztráty kytičky a nezabloudit. No, za normálních okolností se to může jevit jako něco neuvěřitelného, ztratit se v nákupním centru, ale co když se ocitnete v nákupním centru zachváceni horečkou.

Nákupní centrum aneb jak nezabloudit

Ano, jistě slyšíte zcela správně v nákupním centru s horečkou. V době, kdy jsou v nákupním centru povánoční slevy a různé akce, tak po nákupním centru chodí nebo spěchá spousta stejných bláznů, kteří jsou chyceni nákupní horečkou. Takové lidi, a možná k nim patříte i vy sami rozpoznáte podle rozšířeného chřípí}zakaleného zraku, zpoceného čela a mnohdy i něčeho jiného, kteří vzdychají a funí nákupním centrem, prostě bloudí jako bez ducha.

 Posted by at 22.10

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)