Čvn 062012
 

Pořiďte si vlastní saunu domů.

Jste unavení a nemáte žádnou energii? Často Vás trápí špatné nálady, stres a napětí? Potřebujete povzbudit, ale ještě jste nenašli tu správnou formu? Odplavte z těla škodliviny a z hlavy negativní energii a stres, a to saunováním. Sauna prospěje nejen Vašemu tělu, ale také Vaší mysli.

Saunování je jednou nejstarších regeneračních a relaxačních metod. První popisy sauny se objevují v 11. a 12. století. Finská sauna se v těch dobách od dnešní sauny lišila a během let se vyvinulo mnoho způsobů saunování, jako například klasická finská sauna, parní sauna, bylinková sauna, či aroma-sauna. Každý se tedy může vybrat přesně takovou saunu, která mu nejvíce vyhovuje. Díky tomu se v posledních letech finská sauna a saunování těší čím dál větší oblibě a věnuje se mu stále větší počet lidí na celém světě. Pobyt v sauně způsobuje uvolnění organismu, relaxaci, zmírňuje revmatické potíže, vyplavuje z těla přes kůži škodlivé toxiny atd.

V dnešní době se finská sauna, parní sauna, aroma-sauna, bylinková suna či infrasauna stává stejně jako bazén samozřejmou součástí vybavení rodinných domů. Díky novým technologiím je možné finskou saunu umístit i do velmi malých prostorů. Ani místo na ochlazovací bazének nejsou v dnešní době tak značné a to díky možnosti zvolit místo bazénku ochlazovací káď, sprchu, nebo polévací vědro. Specializovaná firma je schopna navrhnout takovou saunu, která bude vyhovovat jak Vašim nárokům na vzhled a vybavení, tak prostorovým možnostem, které máte.

Naši odborníci Vám pomohou s výběrem materiálu, saunových kamen, doplňků a celkového stylu sauny. Zkombinují Vaše představy s ideálními technickými požadavky a možnostmi na prostor a finance. Vaše sauna se tak stane relaxační oázou, která vám bude zcela vyhovovat.

Díky vlastní sauně získáte nejenom místo pro relaxaci zcela v soukromí, ale pravidelným navštěvováním sauny upevníte své zdraví, posílíte svůj organismus, zlepšíte kondici, zlepšíte psychiku, zbavíte se stresu a napětí a Vaše tkáně se budou lépe prokrvovat. A díky pevnému zdraví, vitalitě a dobré psychice se budete moci naplno věnovat ostatním činnostem. Sauna ve vlastním domě také ušetří Váš čas na dojíždění do různých wellness center. Navíc můžete svou vlastní saunu využívat přesně v době, kdy se Vám to hodí.

Svou saunu si můžete ještě více přizpůsobit nejrůznějším vybavením, jako jsou například vědra do sauny, podhlavníky, dekorativní kamenné stěny, světla a světelné terapie a další… Vzhled Vaší sauny také hodně ovlivní saunová kamna. Pomocí Vašich požadavků Vám vybereme nejvhodnější kamna, která budou vyhovovat jak vzhledem, tak svými vlastnostmi.

 

Sorry, the comment form is closed at this time.