Čvc 272012
 

DataFile obsahuje následující vlastnosti:

Databáze DataFile obsahuje přes 2.000.000 subjektů z celé ČR. Záznamy obsahují všechny podstatné informace jako je název, sídlo, IČ, region, druh činnosti, počet zaměstnanců a další kontaktní informace (detailní informace jsou k dispozici jen u aktivních firem). Databáze je pravidelně aktualizovaná a kontrolovaná. DataFile je ideálním prostředkem jak získat nové klienty ve firemní sféře. DataFile získáte ve formě databáze pro Excel takž práce s ním je velice jednoduchá. Můžete si jednoduše filtrovat podle oborů, regionu, velikosti firmy. Díky formátu v Excelu můžete snadno propojit data do Vašich firemních aplikací.

 

Srovnání s konkurencí

Abychom Vám ukázali, jak cenově výhodná je databáze Datafile, provedli jsme cenové srovnání s konkurencí, které si můžete prohlednout na přiložených obrázcích. Sami vidíte, že DataFile nijak za konkurenčními programy nezostavá přitom konkurence je dražší v průměru o 300%. Navíc Datafile přidává unikátní funkce, které ostatní služby nenabízejí

 

Nedílnou součástí DataFile je speciální návod, který Vám umožní jednoduše sestavit Vaši prodejní nabídku. Návod Vás provádí krok za krokem při vytváření reklamního textu. Poradí Vám jaký je nejúčinnější typ nadpisu, co je potřeba zdůraznit, abyste zaujali Vaše potenciální zákazníky. Celý návod je ve formátu Word takže do něho můžete bez problému přímo psát. Tento návod Vám ušetří hodiny času a pomůže Vám vytvořit skutečně účinnou prodejní nabídku. 

 

Vytvořili jsme pro Vás také speciální šablonu do Wordu pro snadné vytvoření personalizovaného dopisu. Jednoduše si v DataFile vyberete, koho chcete oslovit. Tyto vybrané kontakty pak pomocí předem vytvořeného propojení otevřete v šabloně ve Wordu. Díky propojení jednotlivých políček v databázi (jméno firmy, adresa…) můžete takto snadno vytvořit tisíce personalizovaných dopisů. Navíc je tato šablona plně kompatibilní se standartní obálkou s průhlednou částí pro kontaktní adresu.

 

Pokud se chcete kvalitně prezentovat pomocí emailových nabídek, tak máme pro Vás nachystáno na výběr 50 nádherných emailových šablon. Jediná věc, kterou zbývá přidat je jen Vaše logo a samozřejmě text s prodejní nabídkou nebo informacemi o Vaší firmě. Všechny šablony jsou ve formátu HTML a jsou kompletně testované ve všech nejčastějších emailových programech, takže máte záruku, že se budou v pořádku zobrazovat Vašim zákazníkům.

 

 

Sorry, the comment form is closed at this time.