Čvc 102012
 

Luxusní kancelářské doplňky

Představujeme luxusní doplňky do kanceláře Markiaro

Italská značka Markiaro je jednou z nejúchvatnějších luxusních značek, jaké můžeme spatřit.
Své
 luxusní doplňky produkuje pod hlavičkou kvality a inovace. Upřednostňuje tradiční rukodělnou práci před standardizací a dává vzniknout výjimečným doplňkům, které v sobě kombinují originální nápady a elegantní design.

Doplňky do kanceláře pro milovníky luxusu

Kolekce luxusních doplňků zahrnuje kompletní manažerský sortiment: manažerské aktovky, diáře, portfolia, peněženky, opasky, luxusní stolní sety do luxusních kanceláří, pouzdra na pera, hodinky, manžetové knoflíky a další.

Luxusní doplňky Markiaro vyjadřují filozofii uctívání krásných předmětů, které mohou vytvořit jedinečnou atmosféru v každém okamžiku, předmětů, které zachycují různé odstíny života. Markiaro vyjadřuje čistotu chvil, v nichž se necháme obklopit krásou.

Markiaro ztělesňuje dosažení cílů v oblasti image a technologie a je součástí přístupu, který zakládá prodejní úspěch na exkluzivitě a malých sériích. Kvalita je více než kvantita! Výrobky Markiaro jsou výjimečné díky svému designu a uměleckému zpracování.

Kolekce luxusních doplňků do kanceláře je příkladem perfektního italského řemeslného zpracování, výsledkem péče a porozumění návrhářů, kteří vytvářejí formy, a umělců, kteří vtiskují výrobkům jejich konečnou podobu. Sortiment Markiaro zakoupíte na www.arde.cz

Markiaro disponuje prestižními certifikáty osvědčujícími nejvyšší kvalitu.

 

Sorry, the comment form is closed at this time.