Čvc 122012
 

Montované haly

Každý podnikatel musí někde začít, nebo musí najít prostory kam rozšířit své podnikání. Pokud uvažuje o nákupu nemovitosti či postavení celé nové nemovitosti, tak by měl věnovat zvýšenou pozornost montovaným halám. Montované haly si za poslední roky získaly velkou popularitu. Už se pro podnikatelské účely nestaví od základů celé nové budovy, ale budovy se z ekonomických důvodů rovnou na zakázku vyrábějí a na místě montují. Důvody ale nejsou pouze ekonomické, ale také estetické. Máte na výběr z velkého množství různých tvarů, barev, materiálů a cen.

Těmito budovami se v České republice zabývá například firma MONT-KOVO spol. s.r.o. se sídlem v okrese Kroměříž. Vyrábí kvalitní ocelové konstrukce, které jsou základem a kostrou celé budovy.

Mezi ty nejpopulárnější montované haly patří obloukové a rámové haly. Díky svému tvaru jsou jednoduché na postavení a tak si získali oblibu hlavně díky nízké ceně. Obloukové jsou často používané v zemědělství na ukládání úrody a uschování zemědělských strojů. Rámové používají majitelé obchodů jako sklad na své zboží pro maloobchody či internetové obchody. Po zateplení se dají přestavět na kanceláře, šatny, kulturní centra, nebo dokonce kryté sportovní haly. Používají se často jako krytí tenisových kurtů.

Pokud vás montované haly zaujaly a chcete je ve svém obchodním plánu zvážit, tak navštivte stránky montkovo.cz a můžete se dozvědět více. Právě díky nízkým cenám by žádnému podnikateli neměly uniknout informace o výhodách těchto montovaných hal.

Sorry, the comment form is closed at this time.