Čvc 102012
 

Pokud budete poptávat šatní skříně na míru

Fakt je ten, že největší poptávka po firmách co vyrábí vestavěné skříně na míru by se dala změřit v Evropských státech. V asijských státech a Austrálii spíše kupují sektorové skříně. Výrobavestavěných skříní na míru má hlavně v České republice nesmírnou oblibu. Což může být způsobeno, že my u nás v čechách si velmi považujeme kvalitu. Stejně tak je možné, že to navodil ten fakt, že se nám velmi zamlouvá, že nám někdo zpracuje vestavěné skříně na míru
. Nelžeme si a podívejte se tomu přímo, my češi prostě máme, po těch letech přehlížení, rádi když je práce pro nás vytvořena na míru našim přáním a snům. Jenom v Praze se obor zakázkové truhlařiny rozvinul do obratů desítek milionů každý měsíc.

Volba stylu vestavné skříně z javorového dřeva

Volba materiálu vestavěné skříně
je otázka, kterou je vždy potřeba promyslet. Klíčovým faktorem pro přemýšlení je pozice, kde bude daná skříň na míru nacházet.
Berme jako příklad, má-li skříň stát v obýváku, je volba materiálu v podstatě závislá pouze na vašich možnostech. Do obýváku si české paní domácnosti nejvíce volí masivní dřevo jako materiál pro výrobu skříně. Druhý nejprodávanější materiál pro vestavěné skříně je laminát. Jde-li však o skříně, které půjdou do kuchyně nebo poblíž koupelny, doporučujeme volit laminát, lépe totiž snáší vlhkost.

Hi-tech doplňky vestavěných skříní

Detailů, které odlišují průměrnou a špičkovou skříň na míru je mnoho. Nejlepší designéři například už několik let vyrábějí vestavné skříně s LED osvětlením, aby bylo vevnitř lépe vidět i v noci. Také otevírání dveří se u zahraničních skříní velmi liší. špičkové skříně mají také samodovírání, kdy dveře dáte pouze jemně do pohybu, a ony se samy zavřou.

Návrhy pro skříně do kuchyně

Jako vhodný materiál na tvorbu Vestavné skříně do kuchyně na míru rozhodně vám napovídáme použít laminát. Lamino se totiž na koncích neroztřepuje, ani když pod skříní budete dlouhá lépa vařit dodu v rychlovarné konvici. Laminát je možno nakoupit i s povrchovou úpravou, která dobře napodobuje dřevo. Máte pak kuchyňskou linku barvy drahého dřeva, která ale vydrží řádově více než dřevo samotné.

Profi dětský nábytek

Když budeme mluvit o skříních a dětském nábytku, je potřeba myslet na, že děti se jednoduše zraní. Skříně do dětského pokoje musí tedy mít zaoblené rohy, níže držátka a méně vysoké poličky. Taktéž postele pro děti musí být zabezpečeny zakulacenými rohy, aby se o ně děti neohrozily. Přejeme tedy jednoduchý výběr výrobce vestavěných skříní.

 

Sorry, the comment form is closed at this time.