Čvc 292012
 

těhotenské rifle – základ Vašeho šatníku. Alespoň jedny skvěle padnoucí rifle potřebuje každá těhulka. Máme v nabídce těhotenské rifle od velikosti 34 po velikost 50 – moderní úzký střih, skinny, trubky, i klasické pohodlné rifle, v tmavé i světlé barvě. Pro náročné zákaznice je naše těhotenská móda, kdy dovážíme rifle exkluzivní značky Séraphine přímo z Anglie a můžete nosit totéž, co světové hvězdy.
 
těhotenské legíny a tepláky – nejpohodlnější oblečení pro Vaše bříško a pohodlí je právě to, co budete během těhotenství potřebovat. Máme pro Vás tepláky pro domácí nošení za rozumnou cenu a nabízíme i kvalitní těhotenské Leggings české sportovní značky Litex. Najdete u nás legíny od polského dodavatele a také značkové bezešvé legíny z Anglie . Kvalitu klademe na první místo a Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá, proto u nás nenajdete nejlevnější a málo kvalitní polské legíny.
 
těhotenské šaty – potřebujete šaty na příležitost nebo do zaměstnání? Snažíme se pro Vás najít vždy krásné šaty za přijatelnou cenu. Máme pro Vás i oblíbené šatové sukně, zda sukně s laclem, ale i sukně na běžné nošení.
 
těhotenské topy, trička, tuniky – máme v nabídce trička od polského dodavatele a připravujeme spolupráci s českým výrobcem Jožánek, abychom Vám přinesli více střihů, barev a ještě lepší kvalitu pro Vaši spokojenost.
 
těhotenské pásy na bříško – pásy na bříško s krásnou potiskem a vtipnými motivy dovážíme přímo z Německa od firmy La Belly. Je to milý dárek, který potěší každou těhotnou maminku.
 
těhotenské svetry – když budete potřebovat Vaše bříško ohřát v chladných měsících, určitě si vyberete z naší nabídky svetrů, které vozíme přímo od polského výrobce.
 
noční košile na kojení – nezapomeňte si do porodnice přibalit alespoň dvě noční košile na kojení. Brzy nabídku rozšíříme o noční košile firmy Jožánek, i ve velikosti XXL/3XL.
 
Věříme, že si z naší nabídky vyberete a že se k nám iv budoucnu rádi vrátíte.

Sorry, the comment form is closed at this time.