Čvc 022012
 

Chystáte se v létě nebo v zimě na dovolenou? Jste aktivní pár, rodina či skupina lidí? Zaujala vás oblast Vysočina v České republice? Nechcete vyrážet k moři či do alp a raději si užijete klasickou českou dovolenou? Chcete si užít relaxaci, sport a historické památky? Hledali jste již ubytování Vysočina?

Hotel Styl vám nabízí vše, co si jen dokážete představit. Hotel styl nabízí celoroční ubytování, přírodu, sport i místo pro relaxování. Nachází se v přírodní oblasti Českomoravské vrchoviny na rozhraní oblastí Žďárské vrchy a Železné hory, na okraji města Hlinska.

Ubytování v hotelu Styl je pro vás k dispozici po celý rok. Kapacita hotelu je 50 lůžek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV a satelit. Možnosti ubytování jsou v hotelu Styl a v ubytovně Horalka. Při skupinovém ubytování poskytujeme slevy. Stravování nabízí naše restaurace. Při výběru ubytování máte možnost zvolit si druh stravování – polopenze nebo celodenní strava či pouze jednotlivá jídla, pokud se nechcete stravovat pouze v hotelu. Restaurace není určena pouze pro hotelové hosty. Prostory restaurace lze využít také pro svatby, taneční večery, školení, prezentace a další společenské akce. V létě můžete využít venkovní terasu, která je součástí restaurace. Naše vyhlášená kuchyně vás překvapí především výbornou českou kuchyní a různými specialitami.

Ubytování na Vysočině skýtá mnoho možností využití volného času. V zimě je to především lyžařský areál přímo u hotelu. V létě je sportovní vyžití mnohem variabilnější. Můžete si zde zahrát golf, zajezdit si na koni nebo vyzkoušet vyhlídkový let nad Hlinskem. Pokud vás zajímají adrenalinové sporty, tak oceníte ideální podmínky pro horolezectví. Není zde nouze ani o kulturní vyžití. Hlinsko nabízí k navštívení městské muzeum a galerii, historické památky Tvrz, Radnice, Katolický kostel, zámek Slatiňany, zámek Nové Hrady a mnoho dalších.

Veškeré bližší informace o ubytování Vysočina získáte na www.hotelstyl.cz. Hotel Styl je nejlepší volbou pro jakoukoliv dovolenou. Užijete si mnoho zábavy, odpočinete si, poznáte krásy českého kraje a ani sport vám nebude chybět.

Sorry, the comment form is closed at this time.