Čvc 102012
 

Vánoční dárky pro ženy podle znamení

Beran

Zástupkyně ženského pohlaví tohoto znamení jsou povětšinou energické a podnikavé. Rády si jdou za svými sny a pro jejich naplnění udělají cokoliv. Nadělte jim na Vánoce dárek, po jakém již dávno touží. Dostane se Vám krásné odměny v podobě jejich upřímné radosti. Jestliže nemáte konkrétní představu, čím obdarujte svou manželku či kamarádku, určitě neprohloupíte, když vyberete dárek z našich žhavých tipů pro ženy ve znamení berana.

Býk

Ženy tohoto znamení dokážou být velice skromné. Informaci o tom, jaké vánoční dárky by si přály vidět pod stromečkem, podávají pouze neochotně. My jsme si toho dobře vědomi, a proto jsme pro Vás připravili pár zaručených tipů na dárky, které Vaši ženu, kamarádku či známou jistě potěší. Býčí zájmy se točí kolem nenáročných sportů, přírody, ale i kuchařského umění.

Blíženci

Ženy narozeny ve znamení blížence mají velice temperamentní a dobrodružnou povahu. Jestliže tápete, co ženě – blíženkyni koupit k Vánocům, jistě byste se měli vyhýbat neoriginálním a nudným dárkům. Vyberte například zážitek plný zábavy, adrenalinu či romantiky. Pár nápadů vybraných z naší široké nabídky jsme pro Vás připravili přímo zde.

Rak

Jestliže máte doma či ve svém okolí ženu račici, jistě byste také rádi věděli, jaký vánoční dárek jí udělá zaručeně radost. 6enám ve znamení raka se nejvíce zavděčíte dárkem, kterým dáte najevo své upřímné city. Raci rovněž patří k nejlepším kuchařům, resp. kuchařkám. Volit tak můžete mezi romantickými pobyty, šperky či kurzy vaření. Pro snadnější výběr jsme pro Vás připravili několik žhavých tipů.

Lev

Lvicím je přímo souzeno, aby žili v luxusu a přepychu. Pakliže si nejste jistí, jakým vánočním dárkem obdarujete ženu narozenou v tomto znamení, řiďte se jednoduchou radou. Představte si, že chcete obdarovat královnu a přesně podle toho vybírejte. Lvice o sebe nechávají rády pečovat, milují hýčkání. Jistě proto oceníte naši nabídku služeb, které jsou pro lvici jako dělané.

Panna

Krása panen je neodmyslitelně spjata s čistými přírodními krásami. Ženy tohoto znamení rády relaxují, dělají něco pro své zdraví nebo se přiučí něčemu novému. Těchto poznatků můžete využít nejen při vybírání vánočních dárků pro Vaše manželky, přítelkyně i kamarádky. Pro větší pohodlí jsme pro Vás připravili několik žhavých tipů na dárky, které je pod stromečkem zaručeně potěší.

Váhy

Ženy – váhy jsou křehké a romantické duše. K životu nutně potřebují kulturní i duševní vyžití. Není jednoduché, vybrat pro ně správný vánoční dárek, který by je opravdu potěšil. Jakmile však darujete něco z upřímné lásky či přátelství, váhy to bezesporu ocení. Obdarujte je na Vánoce jedním z našich žhavých tipů na dárek pro ženy ve znamení vah. Můžete si pak být jisti, že jste koupili správně.

Štír

Ženy narozené ve štíru mají sklony k přepychu a náruživosti. Často se u nich objevuje zájem o mystiku, magii, kartářství a jiné tajemnosti. Pakliže je Vaše manželka či přítelkyně znamením štír, zaručeně se nestyďte darovat jí nějaké sexy prádlo. Blíží se Vánoce a my jsme pro Vás připravili pár žhavých tipů na dárky, které udělají všem dámám tohoto záhadného znamení radost.

Střelec

Vybírání dárků pro ženy narozené ve znamení střelce je jedna radost. Střelkyně jsou velice energické osoby dychtící po zážitcích a adrenalinu. V případě, že v nakupování dárků pro přítelkyni či kamarádku nejste příliš zběhlí, využijte našich předvánočních tipů na dárky pro střelce. Zaručujeme, že ať už vyberete cokoliv, ženu – střelkyni tím nadchnete.

Kozoroh

Ženy ve znamení kozoroha jsou svěží, usměvavé a přirozeně krásné osoby. Rády se nechávají obdivovat a pečovat o sebe. Jsou aktivní a mají rády sporty. Jestliže jim chcete udělat radost vánočním dárkem, berte ohled na zmíněné vlastnosti. Pro zjednodušení výběru jsme pro ně v naší nabídce našli pár služeb, které dámy z kozoroha zaručeně potěší.

Vodnář

Rádi byste své ženě, přítelkyni či kamarádce věnovali k Vánocům něco výjimečného? Něco, co ji velice potěší a dojme. Jestliže se jedná o ženu ve znamení vodnáře, měli byste vědět následující. Vodnářky jsou praktické, romantické a osobité ženy, mající tendenci získávat stále nové zkušenosti a poznatky. Věnujte jim dárek, stejný nebo podobný některému z našich tipů. Můžete si být jisti, že s ním zabodujete.

Ryby

Máte kamarádku, manželku či přítelkyni narozenou ve znamení ryb? Blíží se Vánoce a Vy už jistě přemýšlíte o vhodném dárku pro ně. Pakliže Vás nic nenapadá, jednoduše vyberte dárek vhodný pro kteroukoliv ženu ve znamení ryb. Všechny rybičky Vám budou neskonale vděčné, jestliže jim věnujete jakoukoliv péči o jejich duševní či tělesnou krásu. Prohlédněte si pár tipů, které jsme pro Vás připravili.

 

Sorry, the comment form is closed at this time.