Srp 052012
 

Máte na své zahradě bazén? Chtěli bystro zastřešit? Zajímáte se o zastřešení bazénů? Chcete si prodloužit koupací sezónu a využít k tomu bazénové zastřešení? Chcete mít svůj bazén vždy perfektně připravený a čistý? Potřebujete bazénové vysavače?

Firma TERMOBAZÉNY s.r.o. pro vás zajišťuje komplexní služby v oblasti bazénů. Díky naším službám, vybavení a znalostem se nemusíte o nic starat. Stačí nám zadat požadavek a zbytek zařídíme my.

Na vaší zahradě máte bazén, ale nemáte jej zastřešený? Přemýšlíte o tomto doplňku bazénu? Obraťte se na nás. Zastřešení bazénů vám prodlouží sezónu o několik měsíců a koupat se můžete, když není úplně ideální počasí. Další výhodou bazénového zastřešení je ochrana před nečistotami, udržování tepla a další. Zastřešení vám ušetří mnoho starostí, času a peněz. Pokud máte malé děti a zvířata, tak se již nebudete muset bát, aby nespadli do vody.

Bazénové zastřešení můžete vybírat z různých druhů tvarů a materiálů. Před výběrem si musíte vytyčit kritéria, která by mělo zastřešení splňovat. Jedná se o výšku, uživatelnost, vhodnost do prostředí, ve kterém žijete a další. Jsme si vědomi, že ne každý této problematice rozumí. Proto jsme tu pro vás my, odborníci s dlouholetou zkušeností. Přesně budeme vědět, které zastřešení se bude hodit na váš bazén.

I přesto, že budete mít zastřešení, tak se úplně neuchráníte nečistotám. Proto je nutné mít bazénové příslušenství, které udrží ve vašem bazénu čistotu a zdravotní nezávadnost. Základním vybavením každého bazénu by měl být bazénový vysavač. Bazénové vysavače jsou v nabídce v různých tvarech a druzích.

Celoroční bezpečnostní bazénové plachty

Celoročně chránit bazén před nečistotami, ohřát bazénovou vodu a udržet  její teplotu a navíc ochránit Vás, Vaše děti a domácí mazlíčky před pádem do bazénu…toto spolehlivě dokážou celoroční bezpečnostní bazénové plachty. Tyto plachty, které firma vyrábí již 8. rokem a dodává je do celé ČR, Slovenska a okolních států, jsou další alternativou celoročního zakrývání bazénů, jsou vhodné pro zapuštěné a částečně zapuštěné bazény všech tvarů.

Na www.termobazeny.cz naleznete kompletní nabídku. Vyberte si sami zastřešení bazénů nebo bazénové vysavače. Nebo si nechte poradit od oborníků.

Sorry, the comment form is closed at this time.