Srp 042012
 

Zaujaly vás lázně Luhačovice? Chcete se vydat na dovolenou do lázní? Nevíte kam přesně vyrazit a kde se ubytovat? Míříte za odpočinkem, chcete se odreagovat od všedního života a nabrat nové síly? Přijeďte do Luhačovic. Lázně Luhačovice budou vaším druhým domovem. Ubytování v Pozlovicích v Lázeňském domě HUBERT bude nejlepší volbou pro vaši dovolenou.

Relaxovat můžete nedaleko nejznámějších moravských lázní. Lázně Luhačovice vám poskytnou nejlepší relax, odpočinek, rekonvalescenci a životní zážitek. Lázeňský dům Hubert má kapacitu 80 lůžek ve dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny balkónem. Výhled z hotelu je do údolí na místní přehradu. V pokojích je vlastní sociální zařízení, rádio, telefon, TV. Lednice a WI-FI připojení k internetu. Stravování je možné v nově zařízené jídelně. Volný čas můžete strávit i v zařízeném baru s vinárnou.

Lázeňské procedury se zajišťují přímo v LD Hubert Luhačovice. Základem lázeňské péče jsou minerální prameny. Moravský minerální pramen se jmenuje Vincentka. Výborně pomáhají při léčbě dýchacích cest, zažívacího ústrojí, diabetu, otylosti a dalších nemocí. V lázeňském domě Hubert můžete využít vybavené balneo a rehabilitační bazén. I zde se o vás postarají zkušení lékaři a zdravotní pracovníci. Lázeňské procedury zahrnují rašelinné koupele, uhličité koupele, perličkové a vířivé koupele, podvodní masáže, galvanické koupele, různé druhy elektro a magneto-terapie, laser-terapie, inhalace, léčebná rehabilitace, klasické masáže, široký výběr wellness procedur a další.

Pro vyšší spokojenost našich návštěvníků připravujeme akční balíčky a nabídky, ze kterých si vyberete pro vás nejvýhodnější pobyt. Vybírat můžete z lázeňských a wellness pobytů, výhodných lázeňských, rehabilitačních a relaxačních pobytových balíčků, volně prodejných procedur, hotelové ubytování a komplexních a příspěvkových lázeňských pobytů.

Kromě lázeňských procedur můžete v Luhačovicích využít procházek po lázeňských parcích a kolonádách, posezení v kavárnách a cukrárnách. Nabídka města Luhačovice uspokojí všechny věkové kategorie.

Lázně Luhačovice vám učarují. Přijeďte si odpočinout a zregenerovat své tělo.

Sorry, the comment form is closed at this time.