Srp 112012
 
Dřevěné vycházkové hole
Pokud trávíte
moc času v přírodě, rádi se projdete městem, nebo často vycházíte pěšky nakupovat právě pro Vás jsou vycházkové hole. Nemusí je potřebovat jen starší ročníky, jímž ulehčí cestu, kterou mají často znepříjemněnou. Především se jedná o pomocníka při procházkách a zároveň o moderní doplněk, který dotvoří Váš dokonalý městský outfit. Proto zauvažujte nad pořízením této hezké věcičky do Vaší výbavy. Vycházkové hole můžeme rozdělit na několik druhů – skládací vycházková hůl, bambusová, dřevěná či luxusní nebo plastová.

Kožené dámské i pánské peněženky
Značkové peněženky hodně vydrží (jsou vysoce trvanlivé) a také pěkně voní. Kožené peněženky se pak dělí na dámské a pánské. Samozřejmě je několik základních velikostí peněženek – ty úplně nejmenší jsou vyhrazeny pouze na hotovost a to zejména pro zajímavé příležitosti (např. společenské večery), nebo pro případ, že máte doklady uchovány zvlášť; klasické peněženky jsou přesně ve velikosti občanského průkazu, který je největší z dokladů, a tak udává rozměr pro kožené pánské peněženky; dámy často nosí podlouhlé peněženky, které vypadají jako psaníčko, jelikož potřebují mít po ruce hodně věcí.
Aby bylo vše ideální a Váš
outfit se stal skvělým, měla by Vaše peněženka ladit s modení kabelkou, a ta by měla ladit s botami a dalšími značkové doplňky.

Kožené dámské kabelky
Kabelka je jedním z nekonečných ženských témat. Prostě je to tak, my
dámy máme pro kabelky jednoduše slabost a navíc jich potřebujeme hned několik různých velikostí, barev a podle příležitostí, kdy je nosit. Sledujeme aktuální trendy, a pokud se změní, musíme svou kabelku změnit i my. Můžete vybírat s kabelek přes rameno, společenské kabelky, i luxusní kožené dámské kabelky

Sorry, the comment form is closed at this time.