Srp 302012
 

Žetony do nákupních vozíků nahrazují Reklamní Karty

Dlouho jsme si lámali hlavu nad tím, jak pro reklamní účely využít nákupní vozíky v obchodních řetězcích. Realizovali jsme potisk klasických žetonů do vozíků pro pár větších společností, ale prostě to nebylo ono. Komunikační plocha žetonů byla velmi malá a navíc nebyla v průběhu nákupu vůbec na očích. Zlom přišel až s nápadem, použít naprosto odlišný materiál a tvar, který bude namísto žetonů a mincí také fungovat a vyřeší problémy s absencí reklamní plochy. Vznikly tak reklamní žetony ve tvaru kreditní karty, které lze považovat za dokonalé reklamní a dárkové předměty v rámci masové Sales Promotion.

Jednoduchá, ale zato účinná propagace v obchodních řetězcích

Reklamní karty do vozíků mají z pohledu reklamy mnoho skvělých vlastností. Budí značnou pozornost v obchodních centrech a prodejnách. Celá karta je nepřehlédnutelná reklamní plocha. PVC materiál umožňuje výrobu jakéhokoliv tvaru a lze vytisknout v jednom nákladu až 25 různých motivů, tzn. prezentovat až 25 různých produktů nebo služeb firmy.

Reklamní karty od nás hravě a elegantně vyřeší problém s chybějícími mincemi do nákupních vozíků. Žetony jsou tím nejpraktičtějším přívěskem, jaký si můžete vybrat. Díky kvalitnímu potisku se stane reklamní žeton s Vaším logem vyhledávaným pomocníkem každého nakupujícího.

Napadne Vás chytřejší způsob reklamy a propagace za pár korun?

BasecampAgency
Váš dodavatel reklamních předmětů a tisku

Reklamní agentura: www.basecampagency.cz
Diáře Basecamp: www.diare2013.webnode.cz
Reklamní předměty Basecamp: www.giftproduct.cz/basecampagency

 

Sorry, the comment form is closed at this time.