Zář 192012
 

Nedávno jsem byl navštívit přítele v jeho novém domku. Hned na první pohled mě zaujal. Postavil si běžný rodinný domek, nic okázalého, i barvu měl spíš usedlejší, žádnou zelenou či rudou, jak je dnes běžně zvykem. Co mě však zaujalo, byl plot. Byl masivní, vypadal velice pevně a přitom se k domu hodil. Svým vzorem připomínal naskládané kameny a barvu měl přírodně žlutou. Tehdy jsem si umanul, že takový plot chci taky.

Vyzvěděl jsem od kamaráda všechno potřebné a začal shánět vlastní betonový plot. Můj dům je již také téměř dostaven, zbývá už jen položit střešní krytinu. Proto jsem nelenil a na radu přítele kontaktoval Betonoveploty.net. Vysvětlili mi, že jejich betonové ploty jsou vyrobeny z českého betonu stálého složení. Plot je tedy velmi odolný vůči klimatickým poměrům i mechanickému poškození. Nevadí mu déšť, sníh, mráz ani kroupy.

Díky výztuhám, které jsou tvořeny ocelovými armaturami, je betonový plot pevný a zároveň pružný, dokáže tak odolávat i prudkým změnám teplot během dne a působení slunečního záření. Postavit betonový plot není tak těžké, vyžaduje to však přesnost a zkušenosti. Samotný betonový plot se skládá z betonových sloupků, které je potřeba zabetonovat do země, aby tvořily oporu plotovým dílcům. Výška betonových sloupků je závislá na tom, jak vysoký chceme výsledný plot mít. Jakmile jsou betonové sloupky ukotveny, přijdou na řadu betonové plotové dílce, které se mezi sloupky zasunou a zafixují. Tak vzniká výsledný betonový plot.

Betonoveploty.net nabízí celou řadu atraktivních designů, betonové ploty zde zakoupíte také v různých barvách. Stačí si vybrat takový plot, který se bude k vašemu domu nejvíce hodit. Neváhejte a nechte si i vy postavit betonový plot na míru od Betonoveploty.net.

Sorry, the comment form is closed at this time.