Zář 042012
 

Vzhledem k blížícímu se létu začínají děti plánovat co budou vše provádět o prázdninách. Všechny děti si rády hrají a některým toto hraní vydrží celý život.
Mezi nejčastější hračky na zahradu patří určitě dětské domečky, kde se děti dokáží dosyta vyřádit. Zejména větší domečky na zahradu udělají dětem o to větší radost, jelikož se v něm nemusí mačkat s kamarády a mají tam dost prostoru.
Zejména menší děti ocení nafukovací bazénky, které mají nejrůznější průměry. Další typ hraček jako jsou skluzavky a houpačky mají děti v oblibě.
Mezi hračky na zahradu se určitě řadí i sporotvní potřeby jako jsou badmintonové pálky, nebo basketballový koš, který jde přidělat nad vrata od garáže a nebo jiné vyšší místo.
Skvělý dárek za vysvědčení by byly určitě i kuželky, nebo diabolo. Pro menší děti naše nabídka nabízí házecí kroužky se stojanem. Problém se nenahází ani v objednání florbalových hokejek, se kterými si děti užijí spoustu legrace.
Proč by měli děti sedět doma u počítače, když si mohou hrát venku na čerstvém vzduchu a trávit tak čas zdravěji a efektivněji? Náš sortiment nabízí také obrovské množství hraček na písek. Od nejrůznějších traktorů, bagrů a dalších nepostradatelných hraček n písek, až po kolečka a klasické lopatky.
Veškeré hračky podporují jak fyzickou tak i psychickou zdatnost dítěte, proto by se na jejich výběru a popřípadě koupi nemělo šetřit.
Naše zboží obsahuje i rolocykl, který dětem vykouzlí usměv na tváři a navíc neuvěřitelně prospívá jejich zdraví. To samé platí i o šlapacím traktoru, který chtěl určitě vlastnit každý z nás. Proč tedy dětem nesplnit naše dávné sny ?
Další sportovní aktivitou nejen pro děti ale i pro dospělé je určitě hra petanque. Další velmi klasicky a nepostradatelný doplněk je jednoznačně létající talíř, který rovněž dokáže zabavit celou rodinu. Samozřejmostí je i fotbalový set, který se skladá z kuželů neboli tzv. žabek a samozřejmě fotbalového míče.

Fonetip s.r.o.
www.mrakyhracek.cz

 Posted by at 0.15  Tagged with:

Sorry, the comment form is closed at this time.