Zář 292012
 

Máte rádi i vy originalitu, jednoduchý a funkční design? Jste pro ekologii a chcete šetřit životní prostředí? I vy můžete pomoci svou troškou. Nepoužívejte obyčejné žárovky, které jsou vysoce neefektivní, co se týká přeměny elektrické energie na světlo. Jejich účinnost je vskutku žalostná a to nemluvím ani o malém světelném výkonu a krátké životnosti. Vy však máte na výběr a můžete se rozhodnout pro ekonomičtější a ekologičtější variantu – LED svítidla.

Technologie světlo emitujících diod propůjčuje LED osvětlení řadu výhod. Ihned po rozsvícení poskytují maximální světelný výkon, nemusí se nijak žhavit. Také proto se tolik nezahřívají a eliminují tak ztráty do okolí. Jejich účinnost je mnohem vyšší a to při nízké spotřebě energie. LED čipy jsou mechanicky velmi odolné, nepraskají při působení otřesů ani vibrací, můžete je tedy bez obav použít i pro osvětlení dětského pokoje. Na rozdíl od některých jiných svítidel neobsahují žádnou jedovatou rtuť.

Máte-li již váš dům či byt vybaven svítidly, pořiďte si do nich LED žárovky či LED zářivky. Pokud byt rekonstruujete či stavíte nový dům, který bude třeba vybavit, zvolte LED svítidla od Almicra.com, která jsou navržena tak, aby plnila správně funkci osvětlení a zároveň se stala také módním a stylovým doplňkem každého interiéru. Tato LED svítidla jsou vyrobena z lehkého hliníku a jsou osazena značkovými kvalitními LED čipy od renomovaných výrobců. Tím je zaručena maximální funkčnost a dlouhá životnost svítidel.

Jednoduché tvary s propracovanými efektními detaily přizpůsobují LED osvětlení k použití do jakéhokoli interiéru i exteriéru. Všude tam, kde chcete svítit, můžete použít LED svítidla a osvětlení. Internetový obchod Almicra.com vám nabízí široký sortiment LED svítidel, takže si zde vybere skutečně každý.

Sorry, the comment form is closed at this time.