Zář 212012
 

Víte jaké projekty jsou poslední roky nejúspěšnější na českém internetu? Slevové portály. Mají ale jednu nevýhodu. Přinášejí slevu na zboží, které většinou koupit nechcete a neplánujete. Zboží si koupíte, ne protože je potřebujete, ale protože je za výhodnou cenu. Tento nedostatek naše stránky eliminují. U nás nakoupíte se slevou zboží které chcete.
Nakupování na našich stránkách www.plnapenezenka.cz je velmi jednoduché. Jediné co potřebujete je registrovat se u nás a můžete začít nakupovat se slevou ve Vašich oblíbených obchodech. Může se jednat o obchody, ve kterých jste již nakupovali za plnou cenu, nebo si prostě vyberete obchod podle výše slevy kterou nabízí. Jednoduše po zaregistrování se na našich stránkách kliknete na tlačítko „jdi do obchodu a získej cashback“ a v daném obchodě nakoupíte jak jste zvyklí.
Tento druh slevy se nazývá cashback. Nejedná o klasickou slevu, ale jde o vrácené peníze za nákup, což můžete považovat i za Váš výdělek při koupi. Zaplatíte cenu, jenž je běžná v daném obchodě, ale protože jste přišly přes naše stránky, obchodník Vám část ceny vrátí přímo na účet.
Výhodou naší slevy je, že můžete nakupovat ve Vašich oblíbených obchodech jako vždy bez potřeby vyplňovat různé slevové kódy nebo formuláře. Obchodník, u kterého nakoupíte automaticky rozpozná návštěvníka přicházejícího přes naše stránky a dohodnutou část útraty vám vrátí zpět, prostě cashback. S námi nakoupíte levněji a tedy chytřeji.

Sorry, the comment form is closed at this time.