Zář 062012
 

Plánujete si dovolenou plnou zábavy, aktivit, nebo naopak na klidnou a relaxační? Dovolená strávená na Jižní Moravě lehce splní všechy představy. Jste milovníkem dobrého vína, nebo chcete strávit aktivní dovolenou na kolech, či pěší turistikou? Vše lze skloubit v jedno v rozlehlém a kulturně bohatém Lednicko-valtickém areálu, který je zapsán do světového kulturního dědictví UNESCO. Tento rozsáhlý areál zahrnuje Pavlovské vrchy- Pálavu, Novomlýnské nádrže a vinařskou oblast kolem Mikulova a Hustopečí. Pálavské vrchy nabízí turistům velké množství značených turistických cest. Také pro vyznavače cykloturistiky je tato krajina ideální, mohou si vybrat z různě náročných tras. Rozlehlé plochy Novomlýnských nádrží nabízí vyžití také surfařům, jachtařům, nebo rybářům. V létě nabízí koupání, nebo si můžete pronajmout turistické loďky.

Mikulov je ideálním výchozím bodem k výletům za krásami Jižní Moravy. Jakožto jedno z center turistického ruchu na Jižní Moravě, nabízí velké množství ubytování. Pro maximální komfort je tu pro vás ubytování v penzionu Mikulov. V tomto penzionu s kapacitou 16 lůžek ve dvou a čtyřlůžkových pokojích,  nalezete vše potřebné a můžete zde prožít  nezapomenutelné chvíle. Každý pokoj penzionu Mikulov má vlastní sociální zařízení, televizi, lednici, wifi připojení. Pokud dostanete hlad, nebo chuť na něco dobrého k snědku, je pro vás připravena vinárna U Langrů, s nabídkou klasické české domácí kuchyně, minutek, nebo specialit Jižní Moravy. Protože k dobrému jídlu patří kvalitní víno, ve vinném sklípku najdete širokou nabídku vynikajících vín.

Pokud zavítáte do penzionu Mikulov, naleznete kvalitní ubytování s maximální nabídkou služeb a přitom za přijatelnou cenu. Proto neváhejte a přijeďte, zažijete příjemnou dovolenou a natrvalo si zamilujete krásy Jižní Moravy.

Sorry, the comment form is closed at this time.