Zář 132012
 

Smrt a ztráta blízkého člověka je tou nejtěžší situací v životě, se kterou se můžeme bohužel potkat kdykoliv. Najednou není nic, jen prázdno, samota, bolest.

A i když v této chvíli nedokážou pozůstalí myslet na nic, chtějí se zavřít před světem, s nikým nemluvit a myslet jen na zesnulého, je mnoho důležitých věcí, které se musí v danou chvíli zařídit, přichystat a zvládnout. Není jednoduché pro nikoho z pozůstalých přichystat důstojné, pěkné a co nejméně bolestivé poslední rozloučení s milovaným člověkem.
V tomto všem vám může pomoci firma Pohřební služba České Budějovice ECHO Primo s.r.o. – Zeman-Zemanová.

Tato zkušená a léty prověřená českobudějovická firma zajistí pozůstalým zesnulého veškeré služby s posledním rozloučením, pohřebním obřadem, zajistí veškerou dokumentaci (vystavení parte a úmrtního listu, odevzdání občanského průkazu, kartičky pojišťovny). Můžete si vybrat z mnoha kvalitních uren, rakví a dalších nezbytných produktů spojených s pohřbem vašeho zesnulého. Na firmu Pohřebnictví ECHO Primo s.r.o. – Zeman-Zemanová se můžete obrátit i s požadavkem převozu zesnulého v rámci ČR a také zahraničí.
Pohřební služba ECHO Primo s.r.o. – Zeman-Zemanová zajistí květinovou výzdobu k pohřebnímu obřadu, doporučí hudební produkci, zajistí církevní obřad a také výkop hrobu.

Podle vašich přání a požadavků pohřební služba ECHO Primo s.r.o. Zeman-Zemanová zajistí pohřeb České Budějovice a vše potřebné, co je v této těžké životní situaci nezbytné.
Když v této momentálně velmi smutné chvíli myslíte, že nezvládnete nic a smrtí milovaného člověka jste ztratili vše, neváhejte se obrátit na firmu ECHO Primo s.r.o. – Zeman-Zemanová v Českých Budějovicích. Hledáte-li pohřební službu či hroby České Budějovice, jste na správném místě. Zaměstnanci a majitelé této firmy jsou loajální, přátelští a pomůžou vám zajistit pěkné, co nejméně bolestivé rozloučení se zesnulým člověkem.

Sorry, the comment form is closed at this time.