Zář 252012
 

Hledáte nějaký nový byt v Praze a zatím Vám prodej bytu Praha nic neříká? Potřebovali byste poradit a získat aktuální informace o současných možnostech?

Hledáte-li příjemné prostředí pro Váš nový život a stále nenacházíte to pravé, neváhejte se seznámit s velmi zajímavou nabídkou společnosti Zlatá Praha s. r. o. – prodej bytu Praha.
Tato profesionální společnost již v minulosti zrealizovala několik úspěšných projektů v lokalitách jako je Praha – Troja, Praha – Slivenec, Středokluky u Prahy a Štěnovice u Plzně.

Jaká je aktuální nabídka společnosti Zlatá Praha s. r. o.?
V současnosti je v nabídce mimořádný komplex projektů v rámci historické usedlosti Salabka v Praze 7- Troji. Co je zajímavé, tak to, že tato usedlost je v návaznosti na  4,5ha vinice stejného jména.
Zajímá-li vás více informací, čtěte dále. Tento celý projekt je tvořen dvěma částmi – komerční a rezidenční částí. První bytový dům rezidenční části se nazývá „Nové křídlo“ a je vybaven 5-ti luxusními byty. Další možností pronájmu a prodeje bytů v Praze je historický dům „Barokní dvůr“ a „Hospodářské křídlo“, které dohromady tvoří 11 bytů určených k bydlení. Tyto budovy jsou památkově chráněny, což také přidává na jejich výjimečnosti. Všechny tyto tři bytové domy jsou připraveny k nastěhování již koncem října tohoto roku.
Komerční část celého projektu je utvářena restaurací, výrobou vína a grapy z vinice Salabka a také jejich prezentací. Tato část projektu byla právě zahájena.

Hledáte-li skutečný luxus, vyjímečnost a maximální komfort, jistě vás zaujme nabídka tohoto komplexu historické usedlosti Salabka.
Prodej bytu v Praze je díky společnosti Zlatá Praha s. r. o. mnohem atraktivnější. Pro více informací neváhejte kontaktovat společnost Zlatá Praha s. r. o.

Sorry, the comment form is closed at this time.