Zář 212012
 

Střecha je ozdobou každého domu a její plná funkčnost je nezbytností pro spokojený život pod ní. Pokud vaší střeše dochází kondice, nebo potřebujete zastřešit vaši hrubou stavbu je tady pro vás firma Střechy Jeremiáš. Firma Jan Jeremiáš tesařství a pokrývačství se zabývá kompletní realizací střešních konstrukcí, od zhotovení krovu, přes položení střešní krytiny, oplechování, až po montáž střešních oken. Nabídka činností firmy:

Konstrukce každé střechy začíná prací tesařů. Kvalitně provedená tesařská práce je nezbytným předpokladem dobré a bezpečné střechy.  Tesařskými pracemi začínáme jak při stavbě střechy v novostavbách, tak při rekonstrukcích. K tesařskému řemeslu patří nejen výroba krovu, ale i bednění střech, laťování, podhledy, stavební tesařství, chemická ochrana a impregnace krovů a dřevěných konstrukcí proti dřevokazným houbám a škůdcům.

Povětrnostní vlivy dávají střechám zabrat, proto jsou vyvíjeny odolnější materiály. Vybrat si v dnešním množství materiálů tu pravou krytinu pro váš dům není jednoduché, proto firma dbá na to, aby její zaměstnanci měli neustály přehled o novinkách na trhu a byli vyškoleni v různých technologiích zpracování. Při realizaci všech zakázek je používán materiál pouze od renomovaných firem které mají s výrobou krytin dlouholeté zkušenosti, jako například TONDACH, BRAMAC, KM BETA, IKO, CEMBRIT. Při realizaci střechy přijde na řadu také klempířství. I zde je zapotřebí pečlivý výběr materiálu, životnost klempířského sortimentu by měla odpovídat životnosti krytiny, respektive konstrukce kovů.  Na výběr je pozinkovaný plech, titazinkový plech, měděný plech, poplastovaný plech. Kompletně vybavená klempířská dílna potom vyhoví i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Firma nabízí také i foukané izolace ISOCELL, což je tepelná izolace z celulózových vláken, jež má spoustu předností, jako například nejlepší tepelně izolační hodnoty, reguluje vlhkost, chrání před hlukem, má vysokou protipožární ochranu. Zpracovává se volným nasypáním, foukáním, otevřeným foukáním, sprayováním, vždy podle prostoru, kde je používán.

Sorry, the comment form is closed at this time.