Lis 162012
 
Koncových uživatelů, kteří si nakupují samostatně materiál na zateplení přibývá. Je pravidlem, že drtivá většina dává přednost výrobkům s nejnižší cenou, což není vždy to ideální řešení pro zateplení fasád. Velmi snadno si tak i zručný domácí kutil, který si troufne na zateplení může způsobit nemalé problémy svou nevhodnou investicí do nesprávného řešení. Na trhu je dnes celá řada ucelených zateplovacích systémů využívající izolace jako :
//www.centrum-zatepleni.cz/">fasádní polystyren, izolační vatu nebo speciální izolanty jako Multipor nebo Kooltherm. Zateplovací systémy obsahující polystyren jsou v dnešní době nejčastějším řešením. Dokáže ale laik rozeznat, který ze systémů je pro něj ten správný? Tuto otázku řeší online konfigurátory zateplovacích systémů, které do jisté míry nahrazují osobní konzultaci s odborníkem. Jelikož jsou konfigurátory nastaveny zcela funkčně a berou ohled na možné varianty podkladu a požadavků zákazníka. Ten má díky této speciální službě možnost jednoduchého porovnání systémů a vybrat tak ten správný pro zateplení fasád.
Konfigurátor zateplení Vám spočítá kompletní materiál, který lze kalkulovat na m2. Přičemž je v konečné ceně zahrnut fasádní polystyren, lepící a stěrkové hmota, kotvící materiál, armovací tkanina, penetrační nátěr a finální probarvená omítka. Na uživateli je rozhodnutí jak silný :
//www.centrum-zatepleni.cz/">polystyren vybrat a také jakou zvolit strukturu finální omítky. Zateplovací systémy jsou nakonfigurovány odborníky s mnoholetými zkušenostmi. Zákazník má tak jistotu, že nakoupí funkční a certifikovanýmateriál.
Přesto, že je tento systém nákupu zcela unikátním nedovede přesně spočítat ostatní příslušenství, kde je nutno znát skutečné hodnoty. Jedná se především o zakládací lišty, rohové a okenní profily. Konfigurátor zateplení je novým nástrojem, který usnadní nákupy neználkům a zároveň dokáže zvýšit přehlednost mezi systémy pro firmy, pro které je zateplení fasád hlavní pracovní náplní.

Sorry, the comment form is closed at this time.