Lis 052012
 

Pravidelné úklidové práce jsou služby, které dnes nevyhledávají pouze veliké společnosti, ale které dnes vyžadují také mnozí jednotlivci různých komerčních sektorů. Úklidové firmy dokážou nejen pomoci s běžným a každodenním úklidem firemních prostor, ale především dokážou přenést břemeno s úklidem na sebe a tím umožní společnostem plně se věnovat své obchodní činnosti. Tím pádem neztrácí čas s úklidem a ve finále vytvoří vyšší přidanou hodnotu, než kdyby si úklidové práce zajišťovali sami svépomocí.

Rychlý, kvalitní a bezproblémový úklid s úklidovou společnosti KSENA s. r. o. – úklid Praha
Možná také vy hledáte úklidové práce, úklidovou firmu, která vám zmiňované služby zajistí na profesionální úrovni a spolehlivě.
Proto hoďte za hlavu starosti s úklidem vašich obchodních prostor a kontaktujte úklidové firmy Praha. Jednou z takových je úklidová firma KSENA s. r. o. Tato společnost je profesionálem ve svém oboru díky bohatým zkušenostem a propracovanému systému úklidu.

Tato pražská společnost KSENA s. r. o. je jedna z mála úklidových firem, která nabízí jak úklidové práce, tak také čistící práce.
Zajímá vás podrobnější seznam služeb této společnosti? Prosím, tady je:

  • pravidelný i generální úklid kanceláří
  • pravidelný i generální úklid bytů a rodinných domů
  • po-stavební úklid či úklid po malování
  • pravidelný i generální úklid společných prostor bytových domů
  • mytí oken a výloh, žehlení
  • čištění koberců, nábytku i kancelářských židlí
  • strojové čištění podlah a voskování nebo ošetření podlah
  • ruční mytí aut, odklízení sněhu, odvoz odpadu a suti a mnohé jiné práce podobného charakteru

Hledáte-li skutečné profesionály v oboru pro zajištění úklidových či čistících prací ve vašich firemních či osobních prostorech, neváhejte kontaktovat úklidovou firmu KSENA s. r. o. Ráda vám nabídne své služby ve vámi požadovaném rozsahu a čase.
Pro kontakt s tou společností využijte, prosím, následující údaje:
Email: uklid@ksena.cz
Tel.: +420 736 538 415

Sorry, the comment form is closed at this time.