Lis 152012
 

Politici nám zřejmě finančně „fandí“ natolik, že se nám opět zvedly daně. Následkem toho můžeme očekávat opět všeobecné zdražování. Zvýšení cen neunikne určitě ani plyn a elektřina. Topíte-li doma plynovým kotlem či elektřinou, čekají vás krušné časy. Není na čase začít uvažovat o jiném způsobu vytápění? Krby a krbová kamna vám nabízí možnost topit tuhými palivy za mnohem nižší ceny. Pevná paliva jsou ekologická, jejich spalování v kamnech či krbu je dovedeno k dokonalosti, při hoření tedy nevznikají žádné škodliviny.

Krby a kamna dokáží vytopit poměrně velký prostor, vyznačují se vysokou účinností i výhřevností. Navštivte proto internetový obchod Levnykrb.cz, který nabízí široký sortiment krbů a kamen. Moderní krby jsou tvořeny dvěma základními částmi, a to je krbová vložka a krbová obestavba. Krbová vložka je ohniště, kde se spaluje dřevo. Je většinou alespoň z jedné strany prosklená a poskytuje nám možnost pozorovat hořící oheň.

Krbová vložka je odpovědná za dostatečnou výhřevnost, účinnost a tepelný výkon. Zde se vyrobí teplo, které vytápí místnost, ve které se krb nachází, ale také další místnosti v domácnosti díky rozvodům teplého vzduchu či vody. Levnykrb.cz vám nabízí široký sortiment krbových vložek nejrůznějších typů, velikostí a designů. Přijďte si vybrat i vy. Kolem krbové vložky se většinou staví krbová obestavba, aby byl krb zapracován do interiéru.

Obestavby mají v dnešní době již téměř jakýkoli tvar, záleží pouze na vašem vkusu a stylu vašeho pokoje. Levnykrb.cz prodává nejrůznější krbové obestavby moderní, klasické i v retro stylu. Obestavby jsou laděny do různých barev a jsou zhotoveny z různých materiálů. Ať už dáte přednost krbu nebo krbovým kamnům, prohlédněte si nabídku internetového obchodu krby a krbovými kamny Levnykrb.cz.

Sorry, the comment form is closed at this time.