Pro 132012
 

Chumelí se chumelí, padá snížek bílý, kdo netopí v krbu, je za chvíli v háji. Tak nějak bychom mohli přebásnit starou známou říkanku. Když je zima, padá sníh a mrzne, je nezbytné doma topit. Používáte-li k vytápění plyn či elektrický kotel, musíte počítat s tím, že budete mít za vytápění vyšší výdaje. Chtěli byste ušetřit? Rádi byste měli doma teplo, ale nechcete protopit i kalhoty? Máme pro vás řešení. Přeorientujte se na topení krby.

Tuhá paliva vás vyjdou mnohem levněji a vyplní váš interiér velmi příjemným teplem. Jakmile otevřete dveře, poznáte, zda se topí plynem nebo tuhými palivy. Topíte-li v krbu, teplo příjemně sálá a šíří se do celé vaší domácnosti. Abyste vytápění podpořili, můžete teplý vzduch pomocí rozvodů rozvést do všech místností. Chcete-li vytápět ještě účinněji, pořiďte si krbové vložky s vodním výměníkem. Zde se zatápěním ohřívá voda ve výměníku, která je dále rozváděna do radiátorů a odtud vytápí celou vaši domácnost.

Velmi moderní jsou 3D krby, které jsou skutečnou ozdobou vašeho obývacího pokoje či haly. Tyto krby jsou vybaveny zpravidla moderní krbovou vložkou, která je prosklena alespoň ze dvou stran. Umožňuje tak krbovou obestavbu vytvořit netradičním způsobem. 3D krby jsou často prostorové struktury, které tvoří zpravidla dominantu místnosti. Obvykle jsou tvořeny rovnými čistými liniemi, které ozvláštňují neobvyklé a výrazné barevné kombinace materiálů. Často využívá také různobarevné omítky k dokreslení detailů samotného krbu.

Kvalitní a estetické 3D krby naleznete v internetovém obchodě Levne-krby.eu. Můžete vybírat z mnoha typů kvalitních designových a výkonných krbů. Pořiďte si i vy účinnou krbovou vložku a estetickou obestavbu, abyste ušetřili za topení. Používejte tuhá paliva a bude vám celou zimu krásně teplo.

Sorry, the comment form is closed at this time.