Pro 232012
 
Většina žen si myslí, že výběr spodního prádla je jednoduchý, ale opak je pravdou. Málokterá žena ví, jaké :
//www.kalhotky.cz/">spodní prádlo právě jí sedí nejlépe. Proto jsme si pro vás připravili pár rad, které vám výběr usnadní.
U kalhotek je nejprve důležité, jaký typ vyhovuje právě vaší postavě. Existuje nespočet druhů kalhotek, jako například :
//www.kalhotky.cz/tanga">tanga, klasické, francouzské, apod. Nebojte se nechat si poradit v prodejnách. Poradí vám, přece jen mají nějaké zkušenosti. Ovšem to hlavní, co nesmíte opomíjet, je vliv kalhotek na vaše zdraví. Ano i to se může stát například špatně zvolenou velikosti či materiálu prádla. Kalhotky či podprsenky mohou často řezat a tak způsobit zdravotní komplikace. Neváhejte se trochu odvázat v barvách. Samozřejmě, že klasickou černou a bílou nic nezkazíte, ale trochu nápaditosti nikdy neuškodí.
S výběrem :
//www.kalhotky.cz/podprsenky">podprsenek může nastat větší problém. Mnoho žen je přesvědčeno o jisté velikosti své podprsenky, která je ovšem často mylná. Proto i zde se nestyďte a zeptejte se odborníků. Nemělo by vám nic nikde překypovat a měla byste se cítit maximálně pohodlně. U barev se také nebojte zapojit fantazii. Vždy je pěkné pokud podprsenka ladí s kalhotkami.
V dnešní době existuje široký sortiment spodního prádla, dokonce se vracejí do módy korzety. Tak nezapomeňte vybrat to, co se hodí právě vám a v čem se budete připadat svá a přitažlivá.

Sorry, the comment form is closed at this time.