Pro 152012
 

Za okny krásně padá sníh, jemně mrzne, ale uvnitř máme teplo. A můžeme klidně i přidat, nebojíme se, že nás pak plynaři oberou o poslední korunu. Je to proto, že nepoužíváme k vytápění drahý plyn ani elektrickou energii. My topíme tuhými palivy. Používáme totiž účinný krb od Levnykrb.cz.

Dříve jsme také topili plynovým kotlem. Tepla jsme měli dost, ale stále jsme se museli ohlížet, zda někde nezůstaly náhodou otevřené dveře, kterými nám drahocenné teplo utíká, stále jsme museli kontrolovat, kolik máme protopeno. Vždy jsme snili o tom, že si jednou zatopíme v krbu či kamnech, uděláme si doma příjemnou klidnou atmosféru, posadíme se s rodinou kolem praskajícího ohně a budeme si užívat tu krásnou chvíli.

Pořídit si krb nám připadalo dlouhou dobu nákladné, tak jsme raději stále topili plynem. Až jednou nás napadlo sednout si a spočítat skutečné náklady na vytápění plynem a kolik by stálo vybudovat doma nový krb a do něj palivo. Vyšlo nám, že i přes vyšší pořizovací cenu by se vyplatilo mít doma krb. Tak jsme se nakonec rozhodli, že si dopřejeme trochu luxusu a koupíme si pořádný krb.

Internetový obchod Levnykrb.cz nám vše velmi usnadnil. Je zde tolik různých možností, že jsme nevěděli, který krb vybrat dřív. Nakonec jsme se rozhodli a koupili jsme zde vše potřebné. Nechali jsme si nainstalovat krbovou vložku a obestavit ji moderní obestavbou z loupaného mramoru. Krb se stal dominantou našeho interiéru. Stále se na něj nemůžeme vynadívat. Topení nás teď stojí mnohem méně peněz, máme tepla, kolik chceme a ještě skvělou náladu, kterou u nás krb vždy spolehlivě vykouzlí. Pokud toužíte i vy po rodinném krbu, neváhejte a pořiďte si ho od Levnykrb.cz. Naleznete zde široký sortiment krbů i kamen, vybere si zde skutečně každý.

Sorry, the comment form is closed at this time.