Led 212013
 

Vždy jsem chtěl, aby moje zahrada byla skutečně moje, tedy chráněná před nepovolanými pohledy kolemjdoucích čumilů a závistivých sousedů. Proto byl můj vysněný plot vysoký a neprůhledný. Problémem byla moje manželka, která s tím zásadně nesouhlasila a říkala, že si na zahradě nechce připadat jako v kleci zavřené zvíře, které se nemůže rozhlédnout po okolí.

Tak jsme poměrně dlouhou dobu strávili diskuzemi o tom, který druh oplocení je nejlepší, až jsem jednoho dne narazil na novinku – betonový plot. Možná si říkáte, že to nezní moc senzačně, jenže ono je! Nápad vybudovat kolem našeho domu betonový plot se mi hned zalíbil. Vyřešilo by to moje problémy se soukromím a manželce by se také mohl líbit, protože to není jen tak nějaká šedá zeď.

Betonové ploty, jak jsem si totiž vyhledal, jsou k dostání v různých barvách a zdobí je i pěkné dekory štípaného kamene, skládaného kamene, nebo si můžete pořídit betonový plot, který vypadá jako cihlová zeď. Co se designu týká, mohli bychom si přece pořídit i ozdobné zakončení plotu do oblouku nebo dokonce s mřížkou. Odhodlal jsem se proto a ukázal plot manželce. Nad veškerá moje očekávání i jí se betonový plot zalíbil, a tak jsme začali shánět, kdo by nám plot mohl postavit. Nejsem totiž právě manuálně zručný a kvůli zaměstnání neoplývám ani příliš velkými dávkami volného času.

Narazil jsem na Betonoveploty.net. Jejich nabídka plotů mě přesvědčila, že bych si zde vybral, navíc nabízeli nejen prodej, ale také kompletní realizaci plotu, proto jsem se rozhodl tuto firmu kontaktovat. Byl jsem překvapen perfektní úrovní a profesionalitou. Sjednali jsme veškeré podrobnosti a hned jsem dostal konkrétní návrh betonového plotu podle mých potřeb. Samotná montáž plotu proběhla bez nejmenších komplikací a dnes již betonový plot slouží několik let naprosto bez problémů. Sháníte-li i vy plot, rozhodněte se pro betonový plot od Betonoveploty.net.

Sorry, the comment form is closed at this time.