Úno 162013
 

Ženy chtějí být středem pozornosti a touží, aby po nich muži vzdychali. Jak se ale stát svůdnou? Klíčem je dokonalá péče o váš vzhled. Každá žena je krásná, jen je třeba její krásu rozvinout, aby byla zřejmá všem. Pečovat je třeba samozřejmě o pleť a obličej a k tomu patří také oči.

Každá žena má krásné oči, které je třeba zvýraznit. Nejste-li spokojena s vašimi přírodními řasami, lze dosáhnout jednoduše dokonalého efektu, stačí použít umele riasy Ardell®. Tyto nalepovací riasy dokáží s vaším pohledem zázraky. S novými řasami náhle získá váš pohled jiskru divoké šelmy. Váš pohled bude svůdný a podmanivý, žádný muž mu nemůže odolat.

Manipulace je velmi jednoduchá. Nejprve si koupíte Ardell®Umelé riasy na D-nails.sk, kde nabízí velké množství různých typů umělých řas, vybere si tak každá žena podle typů očí a podle toho, jakého efektu chce umělými řasami dosáhnout. Potom se umele riasy jednoduše nalepí na vaše vlastní řasy pomocí speciálního čirého nebo černého lepidla. Díky tomuto lepidlu na jednotlivé riasy Ardell® vydrží vaše řasy až šest týdnů krásné. Lepidlo je speciálně navržené tak, aby bylo voděodolné.

Na D-nails.sk můžete nakoupit různé druhy umělých řas, v nabídce naleznete také větší balení umělých řas, které je vhodné zejména pro začátečnice, které s umělými řasami nemají zkušenosti. V balení jsou obsaženy riasy tří různých délek. Můžete si tak sama jednoduše zvolit, jak budete chtít, aby vaše riasy vypadaly. Zvolte si profesionálního partnera pro vaše oči, dopřejte vašim očím ty nejkrásnější řasy a pořiďte si umelé riasy Ardell®. Internetový obchod D-nails.sk vám nabízí široký sortiment péče o váš vzhled. Nejen oči potřebují vaši pozornost, součástí sortimentu jsou také gélove nechty, UV gely a nejrůznější druhy zdobení. Tak neváhejte a nakupujte i vy na D-nails.sk.

Sorry, the comment form is closed at this time.