Prvotřídní hybridní komíny z nerezu

Jakékoli topení vyžaduje odvod spalin. Je na vás, jaký komín si zvolíte, pokud vás však nebaví se starat o rozpadlý komín vinou agresivních spalin, zvolte si odolnější komín, ideální volbou zejména pro odvod spalin z tuhých paliv je nerezový komín. Pokud se i vy chystáte změnit váš způsob vytápění z plynu na tuhá paliva, měli byste si ověřit, zda je váš komín připraven na odvádění spalin z tuhých paliv. Právě produkty hoření tuhých paliv jsou výjimečně agresivní k povrchu komínu, zděné komíny mohou být brzy poškozeny, proto se vyplatí zainvestovat do kvalitního komínu.

Navštivte Kominy-nerez.cz, které vám nabídnout široký sortiment zahrnující nerezové komíny a také veškeré příslušenství s komíny související. Můžete vybírat z různých průměrů celé sety nerezových komínů nebo pokud potřebujete řešit specifický tvar komínu, vyhýbat se třeba nějaké překážce, máte možnost koupit si nerezový komín po jednotlivých dílech, takže si sestavíte nerezový komín na míru podle vašich potřeb a možností. Nerezové komíny jsou vyrobeny ze speciální teplotně odolné nerezové oceli.

Pro použití k odvodu spalin vzniklých spalováním tuhých paliv je určen zvláštní typ nerezového komínu – hybridní komín, který je vybaven keramickou vložkou, ta spolehlivě chrání celý komínový systém, který je spalováním tuhých paliv mnohem více zatěžován. Nerezový komín vás jistě potěší nejen svou odolností a dlouhou životností, ale také se velmi jednoduše instaluje, protože nepotřebuje žádné základy, navíc může být postaven také dodatečně zvenku budovy a uchycen přímo na fasádu.

Nerezový komín je dostatečně univerzální, můžete ho tedy používat k odvodu spalin vzniklých hořením kapalných, plynných i tuhých paliv. Nesnižujte účinnost vašeho topného systému nekvalitním komínem, vsaďte na produkty té nejvyšší kvality od Kominy-nerez.cz.