Elektrikářské práce pro domácnosti v Praze

Chybí vám v Praze spolehliví a cenově přijatelní elektrikáři, kteří by provedli nejrůznější potřebné opravy a elektroinstalace ve vašem bytě nebo domě? Nemůžete v Praze na nikoho takového solidního natrefit? My vám provedeme elektrikářské práce profesionálně, rychle a nonstop. Naším okruhem působnosti je Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9 a Praha 10. Naše působiště je tedy opravdu velice široké. Neváhejte si nás zavolat, pokud jste z Prahy, a máte jakýkoliv problém s elektro zařízením a elektro instalací.

Perfektně a rychle odvedená práce

Provádíme svou práci rychle a precizně. I proto se na nás naši zákazníci velice rádi obracejí opakovaně. Ovšem naše činnosti nezahrnují pouze elektrikářskou práci v domácnostech, ale jsou mnohem rozmanitější. Pro firmy a bytová družstva zajistíme revize elektroinstalace, kompletně provedeme veškeré práce okolo nových elektro rozvodů, a to od hrubých prací se zdivem po jemné elektro práce a instalace zásuvek, výměny vypínačů, zapojení osvětlení, bojlerů, ohřívačů a dalších zařízení. Naši elektrikáři pro vás pracují nonstop, takže pokud máte jakýkoliv problém s elektřinou, neváhejte, a zavolejte nám kdykoliv.

Servis a instalace domovních telefonů

Pokud si plánujete do vašeho domu pořídit domovní telefony, my vám je dokážeme dodat pohodlně na klíč, takže se již o nic nestaráte. Veškeré montáže této komunikační domácí sítě, instalace a zapojení jsou naší starostí. Namontujeme vám odborně domácí telefony Tesla, Urnet, ale i další vyráběné značky. Respektujeme přání našich zákazníků ohledně jejich výběru, ale také velice rádi poradíme, jaká by byla v konkrétním případě nejlepší volba výrobků. Pokud máte s již dříve namontovanými telefony jakýkoliv problém, obraťte se na nás, zjistíme, co je špatně, a provedeme všechny potřebné opravy.