Dub 212013
 

Z televizních reklam i z časopisů na nás všude koukají vyumělkované modelky s perfektní figurou, nádhernými vlasy a ještě krásnějšími řasami. Svým hlubokým pohledem se nás snaží přesvědčit o koupi nejrůznějších výrobků a služeb. Zajímavé na tom ale je, kolik žen se s těmito často i retušovanými kráskami srovnává a kolik chce vypadat také tak. Proto jsou stále oblíbenější umelé riasy, které dívkám, slečnám i dámám dodají sebevědomí spolu s kočičím pohledem. Umelé riasy Ardell® jsou velmi působivé, máte-li pocit, že by vaše riasy potřebovaly zahustit, stačí nalepit umělé řasy na vaše přírodní a vaše řasy budou vypadat mnohem hustší.

Prodlužování řas také není žádný problém, stačí si vybrat správné 3D mihalnice a budete mít pohled, o kterém jste vždy snila. Umelé riasy Ardell® jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu, který má dlouhou životnost. Vaše řasy můžete díky velice snadné aplikaci libovolně prodloužit nebo zvýšit jejich objem. Nalepené řasy vám vydrží sloužit až šest týdnů.

Internetový obchod D-nails.sk vám nabídne široký výběr umělých řas, můžete vybírat z několika druhů 3D řas, pokud si potrpíte na bezkonkurenční kvalitu, prohlédněte si umelé riasy světoznámé značky Ardell®, která vám nabídne řasy, které od základu změní váš vzhled. Nemáte-li zkušenosti s nalepováním řas, na D-nails.sk si můžete zakoupit začátečnický balíček profesionálních umělých řas Ardell®, kde najdete umělé řasy, speciální lepidlo a aplikátor, který vám pomůže rychle, bezpečně a sterilně aplikovat vaše umělé řasy.

Užijte si i vy krásných vodě odolných řas bez pocitu těžkých víček, rozhodněte se pro profesionální umělé řasy renomované značky Ardell®. Dopřejte si to nejlepší, neváhejte a nakupujte umělé řasy té nejvyšší kvality v internetovém obchodě D-nails.sk.

Sorry, the comment form is closed at this time.