Dub 292013
 

Rekonstrukce bytu Praha | rekobytbrabec.cz

Hledáte spolehlivou firmu z Prahy, která by vám zrealizovala rekonstrukci bytu či domu? Rekobyt Brabec rekonstrukce v Praze a okolí je pro Vás správnou volbou. Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti stavební rekonstrukce již přes 15 let. Za tuto dobu jsme postupně získali mnoho zkušeností a desítky zrealizovaných rekonstrukcí. Svou práci vykonáváme důkladně, efektivně a profesionálně.

Jste nový majitel bytu, domu v  Praze a okolí či už se Vám váš starý byt nedostačuje? Neváhejte se proto pustit do rekonstrukce. Rekonstrukce jsou již dnes na denním pořádku, protože to co vyhovovalo kdysi , dnes už Vaše nároky nemusí splňovat.

Co je potřeba před rekonstrukcí bytu, domu vědět?

Na začátek vám řekneme několik kroků, kterých byste se měli držet, aby vaše rekonstrukce dopadla dobře.

Inspirace

Ještě předtím než se začnete do rekonstrukce pouštět načerpejte inspiraci v dnešních trendech například v časopisech o bydlení či na odborných serverech věnující se bydlení. Vyhněte se experimentům, které nedopadly vždy dobře. Prohlédněte si naše reference. Nechte si od nás vypracovat vizualizaci.

Analýza

Zjistěte nejzásadnější problémy Vašeho bytu či domu, které je třeba vyřešit. Tyto problémy jsou především: úniky tepla nebo místa kde se tvoří plísně. Tyto údaje Vám zároveň poslouží jako základ pro Váš finanční plán.

Zkuste dostat z bytu či domu co nejvíc co Vám nabízí

Zamyslete se nad nad tím jak zlepšit celkovou funkčnost Vašeho domu či bytu. Není Vaše kuchyň či koupelna moc velká, nebo naopak ložnici příliš velká. Rekonstrukce je vynikající příležitost jak změnit dispozice Vašeho domu či bytu.

Spojte se s odborníky firmy REKOBYTBRABEC s.r.o.

Firma REKOBYTBRABEC s.r.o. z Prahy spojuje velké spektrum odborníků mezi které rovněž patří architekt. Architekt převede Vaše představy do reality a navrhne byt či dům tak aby, fungoval co nejlépe, navíc projekt architekta zahrnuje plán rozvodů a jiné detaily. Při rozsáhlejších rekonstrukcích je třeba zajistit komunikaci s úřady, proto se spojte s odborníky z firmy  REKOBYTBRABEC s.r.o. kteří vše zařídí za Vás.

Finanční plán

Firma REKOBYTBRABEC s.r.o. Vám vypracuje cenovou nabídku. Ceny prací a materiálu se dozvíte s předstihem, nemusíte se proto bát nečekaných výdajů.

Jak rekonstrukce bytu či domu probíhá?

 • Vyklizení nábytku a zařízení
 • Bourací práce odstraňování obkladů, dlažby a sanity
 • Odvoz stavebního odpadu
 • Výměna oken a radiátorů
 • Nové rozvody
 • Nové dlažby, obklady a sanita
 • Vymalování
 • Pokládka podlahy

Ceny rekonstrukcí bytů, domů v Praze a okolí

Ceny rekonstrukcí jsou nastaveny individuálně v závislosti na pracovních podmínkách, použitých materiálů a rozsahu stavebních prací. Na každou zakázku je vypracována cenová nabídka individuálně po obhlídce objektu, případně po dodání projektové dokumentace.

Výhody rekonstrukce bytu, domu od firmy REKOBYTBRABEC s.r.o.

Výhodou u firmy REKOBYTBRABEC je především individuální přístup a především skutečnost že veškeré dodatečné profesní práce zajišťuje náš zkušený pravidelně školený personál. Jsou to především tyto profese:  instalatér – topenář, elektroinstalatér, zedník – sádrokartonář, obkladač, nábytkář, malíř – lakýrník.

Máme zkušenosti a know how podívejte se na naše reference před a po a přesvědčte se o kvalitě naší práce samy.

Návrhy interiérů od bytového designera. Náš bytový architekt Vám navrhne interiéry přesně podle Vašich představ. Seznámí Vás s nejnovějšími trendy, dodá Vám inspiraci a poradí Vám s výběrem moderních materiálů a doporučí kvalitní a spolehlivé dodavatele.

O firmě REKOBYT BRABEC s.r.o.

Jsme stavební společnost zabývající se kompletním servisem v oblasti rekonstrukce. Naší specializací jsou panelové byty v Praze – hlavně kompletní rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen a bytových jader.

Proč rekonstruovat právě s REKOBYT BRABEC s.r.o.

Budete spolupracovat s týmem odborníků dlouhodobě působících v oboru Váš „nový“ byt dokonale zrekonstruujeme dle Vašich požadavkům – zpracujeme projekt a vizualizace

 • Záleží nám na každém detailu Vašeho „nového“ bytu
 • Nabízíme osobní přístup, flexibilitu
 • Příznivé ceny i platební podmínky
 • Rekonstrukce na klíč včetně nábytku

Zaujali jsme Vás máte zájem o rekonstrukci bytu či domu v Praze?

Nechte vše na REKOBYTBRABEC s.r.o.

Kvalitní rekonstrukce zaručí klidné bydlení na nejbližší roky. Aby proběhla plynule a bez problémů, potřebujete silného a zkušeného partnera, na kterého se můžete spolehnout. Pokud takového hledáte zavolejte na telefonní číslo 602 446 888 nebo napište na email.  Sdělte nám Vaše představy o rekonstrukci, my Vám s její realizací ochotně a profesionálně pomůžeme. Zajistíme bytového architekta a všechny práce, které s kompletní rekonstrukcí bytu souvisí. Kontaktujte nás a my Vám zajistíme komplexní práce, které změní Váš domov.

Sorry, the comment form is closed at this time.