Dub 172013
 

Ke každé topné soustavě patří také kvalitní komín. Vzhledem k trendu, který dnes převládá na trhu a sice tomu, že stále více lidí volí nejraději topení tuhými palivy díky ceně i ekologii, neustále roste potřeba budovat komíny z trvanlivých materiálů. Univerzálním komínem využitelným pro všechny druhy vytápění je nerezový komín. Nerezové komíny jsou na Kominy-nerez.cz k dostání po jednotlivých dílech. To je velká výhoda pro každého, kdo potřebuje komín na míru.

Nerezový komín lze libovolně sestavit podle potřeb konkrétního domu. Montáž samotného komínu je rychlá a snadná, přispívá k tomu také nízká hmotnost jednotlivých dílů z nerezové oceli. Nerezová ocel má celou řadu výhod, mezi které patří odolnost vůči extrémním teplotám, vlhkosti a také působení chemických látek. Proto mají také komíny z nerezu velmi dlouhou životnost.

Nerezové komíny jsou konstruovány tak, aby odváděly všechny nežádoucí spaliny vzniklé topením pryč z topného systému. Můžete je využít jako komínové vložky do stávajícího komínu nebo jako samostatné komíny. Pro samostatné využití jsou zejména vhodné izolované nerezové komíny, které jsou konstruovány ze dvou plášťů z nerezové oceli, mezi které je vložena vrstva izolace. Proto i když komín odvádí spaliny o vysokých teplotách, o povrch nerezového komínu se nepopálíte.

Nejrůznější druhy, provedení i průměry nerezových komínů naleznete v internetovém obchodu Kominy-nerez.cz, který nabízí komínové vložky z nerezové oceli, izolované nerezové komíny i speciální hybridní komíny s nerezovým pláštěm a keramickou vložkou. Neváhejte a vyberte si i vy ten nejvhodnější nerezový komín pro odvod spalin z vašeho topného systému. Vyberte si celý komplet komínu nebo si jej poskládejte z jednotlivých dílů, dopřejte si kvalitní komín podle vašich představ.

Sorry, the comment form is closed at this time.