Dub 032013
 

Komín je základní součástí systému jakéhokoli vytápění. Chystáte-li se stavět dům, je třeba se rozmyslet, jak budete provádět vytápění a podle toho navrhnout, z jakého materiálu bude nejlepší komín postavit. Budete-li topit plynem, není žádný problém a váš komín může být zděný. Uvažujete-li do budoucna o vytápění pomocí krbu či kamen na tuhá paliva, je lepší zvolit trvanlivější materiál – nerezový komín.

V dnešní době se na trhu setkáte s širokým výběrem různých řešení specializovaných či naopak univerzálních komínů a potom záleží pouze na vás, pro jaký systém odvodu spalin se rozhodnete právě vy. Nerezové komíny patří mezi univerzální řešení, které můžete použít při vytápění plynem i krbem. Tyto komíny jsou vyrobeny z nerezové oceli prvotřídní jakosti, která komínu poskytuje dostatečnou odolnost vůči extrémním teplotám, kterým je komín vystaven, působení chemických látek, které vznikají kondenzací plynných produktů spalování paliva, i vlhkosti, která po čase způsobuje korozi materiálů.

Nerezové komíny jsou dostatečně odolné, pochlubí se proto velmi dlouhou životností, po celou dobu vám budou poctivě sloužit a nenechají vás na holičkách. Na první pohled se investice do komínu může zdát zbytečná, chystáte-li se však investovat nemalé peníze do lepších kamen či krbové vložky, vyplatí se patřičná pozornost věnovat také systému odvodu spalin, na účinnosti vytápění se totiž projeví výrazně i kvalita komínu. Komíny z nerezu vám nabídnou tu nejvyšší kvalitu, jejich výhodou je také to, že je můžete instalovat i dodatečně, montují se i zvenku na fasádu domu, protože nepotřebují základy. Díky výrobnímu materiálu je nerezový komín velmi lehký a manipulace s ním je tak snadná a rychlá, z jednotlivých dílů postaví funkční komín i naprostý amatér. Neváhejte a sestavte si nerezový komín i vy, nakupujte na Kominy-nerez.cz.

Sorry, the comment form is closed at this time.