Dub 282013
 

V dnešní době je důležité, zda firma prosperuje nebo ne. Pokud ano a má možnost expandovat do zahraničí, měla by se chopit příležitosti a neváhat. Samozřejmě potom musíte vyřešit různé náležitosti, zvláště pak účetního charakteru. Pokud sháníte někoho, kdo se bude starat o vaše účetní služby v Polsku, mohu jedině doporučit firmu Polpartner. Již několik se stará o vedení účetnictví v Polsku v českém jazyce a nemůžeme si to vynachválit.

Naše firma nabízí zájezdy a zahraniční pobyty, to je velmi oblíbené odvětví obchodu, a tak není divu, že o pořádání kvalitních zájezdů začali mít zájem i klienti v zahraničí, především v Polsku. Abychom zde ale mohli obchodovat, potřebovali jsme, aby se nám někdo staral o účetnictví v Polsku v českém jazyce, protože český účetní polsky neumí, takže by nebyl schopen se v účetnictví vedeném v polštině vyznat. Navíc každá země má specifické požadavky na daňové účetnictví, zejména účetnictví a daňová evidence v Polsku má mnoho úskalí pro neznalé. Proto jsme se rozhodli obrátit se na profesionály v tomto oboru.

Firma Polpartner se skvěle orientuje a provádí proto vynikající kompletní účetní služby v Polsku. Je-li potřeba registrace k DPH v Polsku nebo vedení účetnictví v Polsku, je tu pro vás firma Polpartner. Od té doby, kdy jsme účetnictví v Polsku svěřili firmě Polpartner, je vše v naprostém pořádku, Polpartner spolupracuje s naším účetním a stará se o veškeré účetní služby v Polsku. Všechny potřebné operace provádí v souladu s polskými zákony a navíc v češtině, aby se účetnictví dalo v případě potřeby jednoduše zkontrolovat.

Je důležité spolupracovat s někým schopným, obzvlášť jedná-li se o daně a účetnictví. Podnikáte-li v Polsku, mohu vám směle doporučit firmu Polpartner, která je spolehlivým partnerem všech českých firem podnikajících v Polsku. Neváhejte a obraťte se i vy s vaším účetnictvím na firmu Polpartner.

Sorry, the comment form is closed at this time.