Kvě 222013
 

Vytápění má každý dům řešené jinak. Někdo nedá dopustit na plynový kotel, někdo používá moderní infra panely na elektřinu, ale pokud vám jde o ceny za vytápění, určitě se rozhodněte pro vytápění tuhými palivy. Levne-krby.eu vám nabízí celou řadu variant, jak si můžete topení tuhými palivy zařídit i vy u vás doma. Jednou z možností jsou také krby a krbová kamna. Obě zařízení fungují na principu otevřeného ohně a přikládání dřeva, které je spalováno a vzniká tak velké množství tepla, které je v různých formách rozváděno do ostatních místností.

Krby jsou poněkud okázalejší a zpravidla zabírají mnohem víc místa než krbová kamna. Krbová kamna jsou přizpůsobena i do menších interiérů, používají se u stěn i v rozích místností. Vytápění se děje pomocí spalování dřeva. Máte-li teplovzdušná krbová kamna, vyvíjené teplo ohřívá vzduch, ten je potom pomocí rozvodů odváděn do vytápěných místností. Existují také krbová kamna s tepelným výměníkem, která teplem ze spalovaného dřeva ohřívají vodu ve výměníku. Tato voda je vedena do radiátorů v místnostech a vytápí je.

Krbová kamna seženete na Levne-krby.eu v nejrůznějších provedeních, barvách i stylech. Jednotlivé modely se liší také praktickými parametry, zejména výkonem, který poskytují, a také výhřevností a svými rozměry. Použitím nejnovějších technologií spalování jsou krbová kamna vysoce účinná a přitom dosahují velmi nízké spotřeby paliva. Tím šetří váš rodinný rozpočet a jsou značně úsporná, proto jsou také tak oblíbená mezi uživateli.

Krbová kamna vám dávají možnost, jak váš domov vytápět ekonomicky a zároveň ekologicky. vyberte si z nabídky na Levne-krby.eu moderní estetická krbová kamna, která se budou nejlépe hodit do vašeho interiéru jak praktickými parametry, tak také designově. Neváhejte, navštivte Levne-krby.eu i vy a vyberte si.

Sorry, the comment form is closed at this time.