Kvě 312013
 

Betonový plot je druh oplocení, který si nelze neoblíbit, má tolik dobrých vlastností, že okouzlí snad každého. Na rozdíl od ostatních typů plotu má všechno, betonové ploty jsou odolné, stálé, pružné a vydrží sloužit dlouhá léta naprosto spolehlivě. Navzdory perfektním vlastnostem jsou i esteticky velmi zdařilé. V čem tedy tkví recept jejich úspěchu?

Hlavním důvodem univerzálnosti betonového oplocení je beton, ze kterého jsou betonové ploty vyrobeny. Používá se český beton stálého složení, který plotu dodává jeho pevnost, odolnost a stálost. Beton podporuje zejména mechanickou odolnost betonového plotu, který tak přečká bez problémů všechny rozmary přírody, nevadí mu tuhé mrazy, sníh ani prudký déšť. Nezalekne se krupobití ani slunečního záření nebo častého střídání extrémních teplot. Velkou předností betonového plotu je jeho bezúdržbovost, nevyžaduje totiž žádné zvláštní zacházení ani opečovávání, stačí jej jednou namontovat a už si ho vůbec nemusíte všímat, za to se vám betonový plot odvděčí spolehlivou službou po dlouhá desetiletí.

Betonový plot si často vybírají lidé, kteří nemají čas se o plot starat a také ti, jimž záleží na jejich soukromí a chtějí chránit majetek proti nezvaným hostům. Navzdory skvělé funkčnosti se betonový plot pochlubí také efektivním designovým zpracováním. Betonový plot je jednoduché konstrukce, tvoří jej betonové sloupky, které nesou betonové plotové dílce. Ty jsou opatřeny designovým vzorem, který si můžete sami vybrat ze široké nabídky. Betonový plot si tak můžete pořídit v designu štípaného kamene, skládaných cihliček nebo v mnoha dalších. Aby váš plot nebyl pouze šedý, máte na výběr z několika základních barev betonového plotu. Neváhejte a navštivte i vy Betonovy-plot.net a vyberte si betonový plot podle vašich představ.

Sorry, the comment form is closed at this time.