Základem dobrého bydlení je kvalitní střecha

Pro spokojené bydlení je základem kvalitní střecha. Nátěry střech, renovace střech, opravy panelových domů a výškové práce jsou specializací společnosti Redok s.r.o. již od roku 1998.  Soustředí se především na nátěry střech z eternitové, taškové, plechové a asfaltové krytiny. Pokud je potřeba Vaší střešní krytinu vyměnit, není vždy nutné kupovat novou. Pro tyto případy tu máme renovační nátěry. Chcete střechu jako novou za velice příznivou cenu? Obraťte se na společnost Redok. Zkušenosti s výškovými pracemi a nátěry střech jsou naší předností.

 

Nátěry eternitových střech

 

Jsme schopni provést nátěry střech starých i 100 let, záleží na kvalitě samotné eternitové krytiny. Pro nátěr eternitových střech používáme prověřené německé a švédské barvy Meffert a Hagmans. Eternit je minimálně po dobu 15 let chráněn proti povětrnostním vlivům a UV záření. Po realizaci je eternitová střecha dokonale zakonzervována, voda se nenasává dovnitř šablony, ale odteče nebo uschne na povrchu. Není zde vytvořeno prostředí pro vznik nečistot, výkvětů solí, špinavých skvrn, mechu a lišejníku. Pokud chcete nový vzhled a výrazné prodloužení životnosti Vaší staré střechy, zvolte nátěr a renovaci střech od firmy Redok s.r.o. Bez rozkrytí je střecha jako nová a za velice příznivou cenu.

 

Renovace střech

 

Naší hlavní specializací je renovace eternitových střech.  Renovace eternitových střech provádíme za pomoci horolezecké techniky a hliníkových žebříků. Na renovace eternitových střech používáme pouze špičkové zahraniční materiály Meffert a Hagmans. Chcete zabránit opětovanému  růstu mechů a lišejníků, prodloužit životnost a výrazně zlepšit vzhled Vaší střechy? Vsaďte na renovaci střech!

Společnost Redok s.r.o.

 

Renovace eternitových střech a nátěry eternitových střech jsou hlavní činností firmy Redok s.r.o. sídlící v Hradci Králové.  Nátěry střech provádí po celé České republice a na Slovensku. Na tyto činnosti se používají špičkové akrylátové barvy německé a švédské, které vynikají svou odolností proti povětrnostním vlivům, UV záření a škodlivinám z ovzduší. Jsou schopni provést nátěry střech starých i 100 let.