Kvě 012013
 

Vypadat a cítit se dobře, to je určitě přání každé ženy. Říká se, že muži pocházejí z Marsu a ženy z Venuše, což vysvětluje občasné nepochopení se navzájem. Je před Vámi nelehký úkol vybrat dárek pro ženu, ať už jde o Vaši přítelkyni, manželku, sestru nebo třeba kolegyni? A chcete se právě takovému nepochopení vyhnout a nezavinit třeba nechtěné faux pas v oblasti nevhodného dárku? Abyste místo zamýšlené srandy nevzbudili spíše pohoršení, pomůžeme Vám s výběrem toho nejlepšího a zajisté originálního.

Měli jste v úmyslu koupit květinu a bonboniéru jako vždy? Tak na to rychle zapomeňte. Květinou jistě dámu potěšíte, a pokud vyberete nějakou vhodnou, tak nemůžete nic zkazit, ale bonboniéru? Takovou klasiku? To je jako kdybyste říkali, že kvůli dané dámě nehodláte zaměstnávat svoji fantazii, anebo: „Dávám ti bonboniéru, stejně už víc tlustá být nemůžeš.“ Ženské chápání je různé. Nicméně pokud má obdarovaná opravdu ráda čokoládu, tak i přesto se neuchylujte k obyčejné tuctové bonboniéře. Nabízíme Vám něco daleko originálnějšího a tím je čokoládová kalkulačka. Čokoládu jako takovou to sice nenahradí, ale o to větší překvapení to bude po otevření dárku. Pokud je daná žena fanynka do čokolády, pak jí dopřejte choko myš. Po ní neztloustne a zároveň si bude moci vychutnávat čokoládový požitek. Ženy se rády cítí dobře. Jedna z věcí, které milují, jsou nepochybně svíčky. Pokud Vás omrzely klasické svíčky, které již nemají co více nabídnout, představujeme svíčku hořící modrým plamenem. Chcete-li ji zaujmout, určitě po ní sáhněte. Magická svíčka vydrží hořet 2-3 hodiny. Ve spoustě kultur je považován plamen za nositele vášně, jistoty, tepla, lásky a smyslnosti. S těmito čajovými svíčkami si to dopřejete v barvách.

Pokud jste si z těchto dárků nevybrali, tak na stránkách www.darkysradosti.cz na Vás čeká další spousta originálních dárků pro ženy. Zapomeňte na bonboniéru, nabídněte jí více.

 Posted by at 12.03

Sorry, the comment form is closed at this time.