Čvn 092013
 

Revize elektro je činnost, která by se neměla nikterak podceňovat. Přece jenom se jedná o zdraví s možností ohrožení vašeho života i majetku. Revize elektro můžete chápat jako pojistku bezpečného domova.

Provádění elektromontáže, elektroinstalace či revize elektro je činností, kterou je dobré přenechat odbornému dohledu. Takovou společností, která vám poskytne tyto služby na profesionální úrovni, je ELEKTROS, spol. s r. o.

ELEKTROS, spol. s r. o. – Revize elektro Praha, elektroinstalace, elektromontáže

Tato společnost vám zajistí zodpovědně provedenou revizi elektro, jež vám zajistí bezpečí a pocit klidu při využívání všech elektro zařízení.

ELEKTROS, spol. s r. o. se pohybuje na trhu elektromontáží, elektroinstalací a revizí elektro již od roku 1994. Během této doby se výrazně rozrostla v úspěšnou firmu, která poskytuje svým klientům kvalitní a profesionální služby na vysoce odborné úrovni.

Seznam služeb, které vám může společnost ELEKTROS, spol. s r. o. nabídnout, je rozsáhlý. Mezi její výčet patří revize elektro, elektromontáže, zabezpečení objektů a také provedení elektroinstalací.

Co se týče podrobnějšího výčtu nabízených služeb, tak si můžete vybírat z činností, jako je například:

  • výroba rozvaděčů nízkého napětí
  • kompletní rozvody elektro pro bytové objekty, objekty občanské a průmyslové, včetně dodávek zásuvek, svítidel apod.
  • montáž, oprava a údržba vyhrazených elektrických zařízení
  • revize elektro do 1000V včetně hromosvodů v objektech třídy A a B
  • školení podle vyhlášky 50/1978 Sb.
  • vystavování přihlášek k odběru elektrické energie pro PRE Praha
  • stavební a sádrokartonářské práce

Hledáte-li seriózní společnost, která vám nabídne profesionální služby v tomto oboru, neváhejte kontaktovat společnost ELEKTROS, spol. s r. o. pomocí následujících kontaktních údajů:

Tel.: +420 222 317 905

Email: elektrospraha@volny.cz

Sorry, the comment form is closed at this time.