Čvn 272013
 

Léto už je v plném proudu a vy máte chuť na nějaký osvěžující nápoj? Co takhle dát si čaj. Možná vám to připadá nepochopitelné, protože jste zvyklí na spojení osvěžující rovná se studený. Ale věřte tomu, že svěžest se doopravdy skrývá v něčem úplně jiném.

Osvěžující sypané čaje

Tajemství svěžesti originálních čajových směsí sypaných čajů se skrývá v pečlivém výběru ingrediencí. Ne každý typ zeleného čaje chutná v kombinaci s některými bylinkami nebo ovocem příjemně. Pokud si myslíte, že když si vyberete čaj-nečaj (čaj bez čajových lístků – jsou v něm například bylinky nebo ovoce), tak je kombinování snadnější, tak jste také na omylu.

Ochutnejte třeba jedinečný čaj s názvem Tropické léto.  Učaruje vám příjemnou kombinací ibišku, šípku, jablka a rozinek dohromady s tropickým ovocem jako je ananas, papaya a banánové a kokosové chipsy. Na závěr to celé korunuje květ divizny.

Máte raději čajové směsi, jejichž základem je pravý zelený čaj? Pak se zkuste napít čaje s příznačným názvem Krásný den. Jeho složení je na první pohled jednoduché, ale právě jednoduchost čaji dodává typickou lehkost. Čaj Krásný den má základ v pravém zeleném čaji, který je doplněn plodem aronie, borůvkou, banánem a špetkou diviznových květů. Taky už se vám sbíhají sliny?

K létu neodmyslitelně patří i touha po štíhlé postavě. K tomu vám může pomoci kromě sportu a různých diet i čaj. Na e-shopu Naturfit.cz mají čaj, který se jmenuje Štíhlá linie, jehož hlavními složkami jsou květy ibišku, ananas a pomerančová kůra. Pomeranče jsou navíc známé tím, že brání ukládání tuku a vzniku měkkých tukových tkání. Na tomto čaji si pochutnáte a zároveň uděláte něco pro své zdraví.

Až některou z čajových směsí speciálně vytvořených pro pití v parných letních dnech ochutnáte, tak si ji zamilujete.

Sorry, the comment form is closed at this time.