Čvn 182013
 

 

Pokud jste v běžném zaměstnaneckém poměru a práce vás příliš nebaví, nebo se bojíte o své místo v důsledku úsporných opatření nebo bankrotu vašeho zaměstnavatele, zkuste podnikat sami. V dnešní době je celá řada lidí, kteří se nebáli začít znovu a sami bez rozdílu věku.

Možná, že vás odrazuje množství formalit, které se založením firmy souvisí. Je pravdou, že někdy mohou některé kroky přinést řadu komplikací, což by vás však nemělo ani v nejmenším odradit. Zvláště, když takovéto případné martirium nemusíte vůbec absolvovat. Ptáte se jak se to dělá? Obraťte se na nás a my vám se vším pomůžeme. Ale nejen to, vyřídíme za vás všechny potřebné úkony od začátku až do konce, to znamená po zápis do obchodního rejstříku u příslušného Krajského soudu.

Není nic snadnějšího, než svěřit nepříjemné a mnohdy zdlouhavé formality do rukou toho, kdo se tím zabývá a kdo je v těchto věcech na profesionální úrovni.

Jsme firma zabývající se jednak zakládáním společností, a jednak dalšími úkony spojenými s rozjezdem podnikání, jako je hledání a vytypování vhodného sídla nové společnosti a v neposlední řadě poradenstvím v této oblasti. Najdete nás na internetu pod heslem Profisídla.cz.

Založení firmy tak pro vás nemusí být vůbec složitou či neřešitelnou procedurou. Na vás je, abyste měli správnou ideu, obor a přemět činnosti, který vám bude sedět. Čas, peníze a nervy, které byste byli nuceni investovat do formálních záležitostí spojených se založením nové firmy, můžete věnovat smysluplnějším aktivitám. Zatímco byste běhali po úřadech, vyplňovali nudné formuláře a žádosti, můžete si připravovat dohody s partnery, dodavateli materiálu či odběrateli. Vše ostatní za vás vyřídíme a to od počátku až po zápis vaší nové firmy do obchodního rejtříku.

Profisídla.cz je společnost, která se věnuje profesionálně zakládání s.r.o. a a.s. Založení firmy pro nás není ničím novým ani neřešitelným. Odpadne vám veškerá starost spojená s zakládáním ale i sháněním sídla pro vaši novou firmu.

Sorry, the comment form is closed at this time.