Čvn 202013
 

 

Nutnost šetření hlavně elektrickou energií je stále naléhavější. Většina z nás si pod pojmem šetření elektrickým proudem například v domácnosti představuje situaci, kdy pán domu neustále běhá za všemi rodinnými příslušníky a nadává, že zbytečně svítí. I tímto způsobem se dá něco ušetřit. Ovšem ani zdaleka se to nedá porovnat s energetickou úsporou až devadesáti procent, kterou můžete dosáhnout pouhou výměnou svých starých překonaných klasických žárovek za nové moderní úsporné led žárovky. Mezi nimi jsou zvláště oblíbené led žárovky G9, které můžete namontovat do běžné sítě. Vydávají teplé bílé světlo, a proto se velmi hodí do klasických běžný svítidel, jako jsou lustry, stojací lampy, stolní lampičky a další osvětlovací tělesa. Velice led žárovky G9 osvědčují v místnostech, kde se vyžaduje intenzívní svícení a zároveň se zde velice často zhasíná a znovu rozsvěcuje. Tuto přednost a výhodu led žárovek G9 umožňuje jejich téměř bezlimitní počet startů.

Led žárovky G9 se vyznačují i dalšími vlastnostmi, pro které se vyplatí si je koupit. Mimo jiných předností mají led žárovky G9 dokonalou svítivost a jejich rozptyl světla je až 360 stupňů. Nejčastěji se prodávají led žárovky G9 teplá bílá s krytem. Mají výkon kolem 4 watů. Tato žárovka svítí jako klasická žárovka, která má výkon od 33 do 35 watů.

Led žárovky G9 se světelným tokem 330 lumenů svítí příjemným teplým světlem, hodí se tedy do všech prostor, kde budete při osvětlení trávit hodně času. Led žárovka G9 má velice dlouhou životnost. Mají až neuvěřitelně dlouho výdrž, která se pohybuje kolem 30.000 hodin provozu, což při průměrném svícení šesti hodin denně na vysoce frekventovaném místě činí více než 13 let. Umíte si představit, že by vám takto dlouhou dobu sloužila klasická žárovka. Určitě potvrdíte, že by vám zřejmě brzo praskla. Instalovaním led žárovky G9 se tak můžete vyhnout nepříjemnému častému vyměňování prasklých žárovek například na místech, kde je obtížný přístup.

Sorry, the comment form is closed at this time.