Čvn 192013
 

 

Šetřit se musí, to je každému jasné. Jak, kde a hlavně na čem ještě ale ušetřit, s tím už si člověk někdy neví rady. Pokud se mluví o šetření elektrickou energií, každý z vás má zřejmě na mysli zhasínat a zbytečně nesvítit a prostě omezovat svícení jak to jde. To je však omyl, jelikož dnešní moderní led žárovky vám umožní svítit a zároveň šetřit. K těmto úsporným žárovkám patří i led žárovky GU10. Že to není možné? Navštivte naše internetové stránky a my vás přesvědčíme. Jsme internetovým obchodem LED-žárovky-pásky.cz, který nabízí pestrou paletu úsporných žárovek.

Porovnejte sami přednosti, kterými oplývají moderní úsporné žárovky. Hlavní výhodou je jejich nízká náročnost na spotřebu elektrické energie a přitom velice, až mnohonásobně delší životnost. Led žárovka vám nepraskne ani při enormně častém zhasínání a opětovném rozsvěcení. Proto se led žárovky velmi hodí do místností, kde je potřeba intenzivně svítit často a opakovaně rozsvěcet a zhasínat.

Nejprodávanějším typem úsporných žárovek jsou led žárovky GU10. Jedná se o úsporné žárovky bodovky, které pasují do podhledových rámečků se sklem i bez skla a lze jimi nahradit původní halogenové žárovky. Naše led bodovky GU10 s roptylem světla 120 stupňů se skvěle hodí především do podhledových bodových svítidel, která mají objímku GU10. V případě, že se chystáte na instalaci podhledových bodovek, můžete u nás zakoupit také patice GU10. Pokud vám vyhovuje některá naše led bodovka GU10, ale ve svém svítidle máte závit E14 nebo E27, můžete u nás zakoupit i příslušné redukce.

Pokud vám připadá, že za zakoupení led žárovky vydáte příliš velkou částku, věřte, že se vám tato částka zanedlouho vrátí, jelikož za dobu její životnosti byste jistě byli nuceni vyměnit několi klasických žárovek a navíc propálili mnohem větší dávku elektrické energie. Proto se vám led žárovky GU10 vyplatí, zvláště pokud máte v bytě či domě více místností a svítidel.

Sorry, the comment form is closed at this time.